Відділ статистики у Монастирищенському районі

     Згідно даних Головного управління статистики у Черкаській області у січні-вересні 2014 р. підприємствами Монастирищенського району виконано будівельних робіт на 1850 тис. грн.

   За характером будівництва частка робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння у січні вересні 2014р. становила 84,2% від загального обсягу робіт, решта з поточного ремонту.

         ПРОМИСЛОВІСТЬ

       Серед випуску основних видів продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів у січні 2015р. порівняно з січнем 2014р

. у 2,0 р.б. вироблено виробів ковбасних, пряників та виробів аналогічних, на 52,5% - кормів готових для тварин, що утримують на фермах,

на 15,7% - хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання.

      Поряд із цим зменшилось виробництво виробів здобних на 44,4%. Виробництво м’яса великої рогатої худоби свіжого чи охолодженого, та м’яса свиней

свіжого чи охолодженого порівняно з січнем 2014р. залишилось на тому ж самому рівні.

     У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів зріс випуск препаратів лікарських, що містять пеніцилін та інші антибіотики на 67,8%.

Разом з тим, зменшився випуск препаратів лікарських, що містять алкалоїди або їх похідні, і не містять гормони і антибіотики на 40,6%.  

     На підприємствах металургійної промисловості та виробництві готових металевих виробів у 2,3 р. б. вироблено котлів парових або котлів парогенеруючих інших;

котлів, які працюють на перегрітій воді.

       У виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції порівняно з січнем 2014 роком виробництво цегли невогнетривкої керамічної

будівельної залишилося на тому ж самому рівні.

       У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря випуск пари та гарячої води порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротився на 27,7%.

       Станом на 1 лютого 2015 року на складах підприємств залишаються нереалізованими: 37837кг препаратів лікарських, що містять алкалоїди або їх похідні,

і не містять гормони і антибіотики, 315 кг препаратів лікарських, що містять пеніцилін та інші антибіотики, 684т кормів готових для тварин, що утримують на фермах,

2 штуки котлів парових або котлів парогенеруючих інших; котлів, які працюють на перегрітій воді.

     За 2014р. промисловими підприємствами району реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 379276,8 тис. грн. В тому числі металургійного виробництва,

виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування на 144412,9 тис. грн,, виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на 121489,6 тис. грн.,

виробництво меблів, іншої продукції, ремонт і монтаж машин і устаткування – на 10477,2 тис. грн., виробництва хімічних речовин і хімічної продукції,

основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів на 65543,6 тис.грн. Надано послуг по постачанню електроенергії, газу,

пари та кондиційованого повітря на 8697,9 тис. грн., забір, очищення та постачання води – на 1534,9 тис. грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення – 10255,2 грн.

читати далі

За даними вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики у жовтні минулого року, серед членів домогосподарств у віці 12 років і старші шкідливу звичку курити має п’ята частина населення у цьому віці. Третина осіб повідомила, що вони курять від 6 до 10 років; ще третина курців – понад 20 років, 16% осіб курить від 16 до 20 років, від 1 до 5 років курить 12%, решта курить від 11 до 15 років.

Серед осіб, які повідомили, що курять, 39% викурюють за добу від 16 до 20 сигарет, 28% викурюють від 6 до 10 сигарет, 18% викурюють за добу від 1 до 5 сигарет, кожен дев’ятий – від 11 до 15 сигарет, решта курців викурює щодня понад 20 сигарет.

За даними вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року,серед жінок Черкащини у віці 15 років і старші (576 тис. осіб) вісім з дев’яти народжували дітей. Серед них одну дитину народили 47% жінок, двох дітей – 45% жінок,  6% жінок народили трьох дітей, чотирьох дітей народили 0,5% жінок, а п’ять і більше дітей народили 1,2% жінок.

Найчастіше вперше народжували дітей жінки у віці 20 – 24 роки (58%). У віці від 15 до 19 років народжувала вперше кожна п’ята жінка; 18% жінок народжували вперше у віці 25 – 29 років; 4% жінок народили вперше у віці 30 – 34 років; у віці від 35 до 39 років народили вперше 0,5% жінок; решта жінок народили своїх первістків у віці від 40 до 44 років.

Інформація, одержана під час опитування членів домогосподарств у жовтні 2014 року, характеризує суб’єктивну думку населення щодо рівня доступності для них послуг охорони здоров’я, можливості придбання ліків та медичного приладдя, окремих питань, пов’язаних з лікуванням у лікарнях.

Частка домогосподарств області, в яких хто-небудь з членів потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя, становила 97%. Серед них кожне восьме домогосподарство повідомило про випадки неможливості отримати медичну допомогу, придбати ліки та медичне приладдя.

читати далі

За даними вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року, за медичною допомогою протягом останніх 12 місяців звертались 73% населення області. Серед них дев’ять із десяти звертались до поліклініки (крім стоматолога), до стоматолога у державній медичній установі – 18%, до приватного стоматолога – 7%, до сімейного лікаря у поліклініці та до швидкої медичної допомоги по 3%, до платної медичної установи або приватно практикуючого лікаря (крім стоматолога) – 1%, до народного цілителя, гомеопата, знахаря, екстрасенса і т.ін. – 0,4%.

читати далі

Питання про стан здоров’я, яке традиційно звучить при зустрічі давніх знайомих, було задане під час вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року.

Згідно з отриманими даними своє власне здоров’я як “добре” оцінили 41% населення області, як “задовільне” – 46%, решта оцінила свій стан здоров’я як “поганий”.

читати далі

За даними останнього вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року, у домогосподарствах, які забезпечені тим чи іншим товаром тривалого користування, один із дванадцяти автомобілів, один із десяти велосипедів, один із шести холодильників, один із п’яти фотоапаратів, чверть пральних машин, кольрових телевізорів, пилососів, один із трьох відеоплеєрів, відеомагнітофонів, DVD-програвачів, цифрових фотоапаратів, дві із п’яти мікрохвильових печей, дев’ять із двадцяти персональних комп’ютерів, трохи більше половини мобільних телефонів „служать” своїм господарям менше п’яти років.

читати далі

За даними останнього вибіркового опитуваннядомогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року, серед тих чи інших товарів тривалого користування, які є в домогосподарствах, новими були куплені всі мотоцикли, відеоплеєри, відеомагнітофони, DVD-програвачі, цифрові фотоапарати, магнітофони, магнітоли.

Переважно новими були куплені автомобілі, швейні машини, мобільні телефони, пральні машини, фотоапарати, холодильники, велосипеди, кольорові телевізори, персональні комп’ютери, електропилососи, мікрохвильові печі (62,5–99,6%).

За даними останнього вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року, всі домогосподарства, які забезпечені тим чи іншим відповідним товаром тривалого користування, мають швейні машини, мобільні телефони,персональні комп’ютери тільки імпортного виробництва, мотоцикли – тільки вітчизняні.

читати далі

Сучасне життя просто неможливо уявити без побутової техніки. За даними останнього вибіркового опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики в жовтні минулого року, холодильники мають 98% домогосподарств, електропраски – 95%, кольорові телевізори – 92%, пральні машини – 85%, електропилососи – 71%. За останні декілька років стрімко виросла сфера застосування мобільних телефонів, їх має 91% домогосподарств.         

читати далі

Згідно даних Головного управління статистики за 2014 рік у Монастирищенському районі сільськогосподарськими підприємствами, в яких площа сільськогосподарських угідь 100 і більше га, було внесено 47,9тис.ц мінеральних добрив під посіви сільськогосподарських культур, що на 9,2% менше ніж у минулому році; у тому числі під пшеницю було внесено 13,2тис.ц (на 2,7% більше ніж у 2013 році); під кукурудзу – 19,4тис.ц (на 2,1% менше); під цукрові буряки – 0,1тис.ц (на 63,4% менше); під соняшник – 4,3тис.ц (на 39,3%); під ріпак – 6,0тис.ц (на 21,1); під сою – 1,8тис.ц (у 2,0р. більше ніж у минулому році).

         Органічних добрив було внесено 6,0тис.т, що на 13,5% менше ніж у 2013р.; у тому числі під пшеницю було внесено 1,4тис.т (на 13,1% більше); під кукурудзу – 1,4тис.т (на 62,7% менше); під ріпак – 1,0тис.т; під соняшник – 2,2тис.т.

           Всього частка удобреної площі мінеральними добривами у 2014 році становила 93,4%, у 2013 році – 94,6%; частка удобреної площі органічними добривами у 2014 році дорівнювала 1,5%, у 2013 році – 2,1%.

Згідно даних Головного управління статистики господарствами усіх категорій у 2014р. одержано 210,3 тис.т зерна, з них 184,0 тис.т – сільськогосподарськими підприємствами. Порівняно з 2013р. виробництво зерна зменшилось на 0,6%, що зумовлено в основному зниженням урожайності кукурудзи на зерно на 17,8 ц/га.

       Виробництво соняшника склало 15,6 тис.т, що на 32,2% менше попереднього року, урожайність знизилась з 33,0 до 28,6 ц/га.

       Валовий збір сої становив 10,3 тис.т, що у 2,4р. більше 2013р., урожайність підвищилася з 21,0 до 25,7 ц/га.

       Виробництво цукрових буряків склало 4,0 тис.т, що на 33,4% менше попереднього року, хоча урожайність зросла на 78,0 ц/га.

       Основними товаровиробниками овочів та плодоягідної продукції були особисті підсобні господарства населення, якими вироблено 5,7 тис.т овочів (на 14,3% менше 2013р.) та 1,0 тис.т плодоягідної продукції (на 4,1% більше).

     Згідно даних Головного управління статистики у Черкаській області на території Монастирищенського району за січень-березень 2015 року реалізовано худоби та птиці на забій у живій масі усього 1433 цнт. (на 18,3% менше проти такого ж періоду минулого року), в тому числі: великої рогатої худоби - 406 цнт. (у 1,8 р.б.), свиней – 1017 цнт. (на 33,1% менше).

     Обсяг вирощування худоби та птиці зменшився на 18,2% (на 353,8 цнт) проти січня-березня 2014р. і становив 1590,2 цнт, що зумовлено зменшенням обсягів вирощування свиней – на 26,8% (1145,2 цнт).

       Виробництво молока коров’ячого за січень- березень 2015р. збільшилося на 5,6%, або на 302 ц проти такого ж періоду 2014р. і становило 5739 цнт.

читати далі

Згідно даних Головного управління статистики у Монастирищенському районі обсяг прдукції, робіт та послуг лісового господарства становив   1225,5 тис.грн., що майже на 4,5% більше в порівнянні з 2013р.

       В районі заготовлено 5,8 тис.куб.м ліквідної деревини, що майже на 34,9% більше, ніж у 2013р., в тому числі від рубок головного користування 1,4 тис.куб.м, що на 39,1% менше.

       Із загальних обсягів ліквідної деревини 24,1% - це деревина, отримана від рубок головного користування.

       За категоріями технічної придатності лісоматеріалів круглих заготовлено 0,5 тис.куб.м, дров'яної деревини для технологічних потреб –

0,3 тис.куб.м , дров для опалення – 5,0 тис.куб.м.

Ви тут: Home Відділ статистики у Монастирищенському районі