Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      На даний час значної актуальності набула проблема вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також тютюнокуріння серед неповнолітніх. Діти, постійно бачачи дорослих, у тому числі й батьків, які п'ють пиво або й міцніші алкогольні напої, палять, вважають це нормою життя. Але хто ж, як не дорослі, свідомі люди, повинні потурбуватися про майбутнє покоління?

читати далі

      17 та 19 жовтня працівниками фінансового управління районної державної адміністрації за участі працівників управління Державної казначейської служби у Монастирищенському районі проведено семінар-навчання з бухгалтерами органів місцевого самоврядування.

      Учасники зустрічі були ознайомлені із засадами програмно-цільового методу бюджетування та практичними аспектами його застосування. Особлива увага була спрямована на зміни у бюджетному законодавстві, правові засади застосування ПЦМ на місцевому рівні, складання прогнозу місцевих бюджетів на наступні за плановим два бюджетні періоди, вимоги до складання бюджетних запитів, паспортів бюджетних програм, проведення моніторингу та оцінки ефективності виконання бюджетних програм, а також на особливості здійснення порівняльного аналізу їх ефективності.

читати далі

      На Монастирищині 29 родин  вже отримали «Пакунок малюка».

      Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  

      «Пакунок» – це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. 

читати далі

      Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти.

      18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

читати далі

      18 жовтня - День, який оголошений Європейським днем боротьби  з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальномурівні.

      Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Жінки та чоловіки стають жертвами сексуальної та трудової експлуатації. Дітей змушують красти, жебракувати, використовують для проституції, виготовлення порнографічної продукції, та навіть використовують з метою вилучення органів.

читати далі

      17 жовтня архівним сектором Монастирищенської  райдержамінстрації проведено  семінар - нараду для  секретарів сільських рад.

      У роботі семінарі-нараді взяли участь секретарі: Долинківської, Копіюватської, Петрівської,  Попуднянської, Сатанівської сільських рад,

      Присутніх було ознайомлено з основними положеннями Інструкції з діловодства та забезпечення виконання її вимог, принципами побудови індивідуальних номенклатур, формування справ, організаційно - правовим статусом експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи, іншими чинними нормативно-правовими актами.

читати далі

      Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований   18 жовтня  2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

      Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.  

читати далі

      Президент Петро Порошенко провів зустріч в членами постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

      «Я ініціював цю зустріч для того, що подякувати нашій парламентській делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи за перемогу. Я думаю, що це є дуже вдалий приклад, коли всі політичні сили, або абсолютна більшість політичних сил консолідуються під час перебування у міжнародних політичних організаціях, таких як Парламентська асамблея Ради Європи, консолідуються навколо національних інтересів України»,  – сказав Петро Порошенко українським парламентарям.

читати далі

      У Запоріжжі впродовж 13-14 жовтня проходив ІХ Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці".

      "Фестиваль став справжнім втіленням ідеї розвитку національної культури і духовності, популяризації українського козацтва та об’єднання творчого потенціалу різних регіонів України, вшанування борців за незалежність та свободу України. 

читати далі

      З року в рік центр зайнятості з 1 вересня починає активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, батьків та вчителів. Усі профорієнтаційні заходи проводяться задля допомоги в обранні майбутнього професійного фаху.

      Заходи проходять у вигляді профорієнтаційних уроків, вікторин, інтерактивних занять, екскурсій. На профорієнтаційних уроках  учнів ознайомлюють  з  проблемою самовизначення, основними помилками при професійному виборі, барометром професій,  формують  реальний погляд на вибір фаху з урахуванням їх побажань, можливостей та потреб ринку праці. 

читати далі

      Президент Петро Порошенко під час наради на Львівщині повідомив, що сьогодні свій робочий день розпочав із зустрічі з екзархами Вселенського Патріарха Варфоломія та подякував їм за рішення Священного Синоду щодо автокефалії для української помісної православної церкви.

      «Держава і Президент зробили майже все можливе. І ми молимося щоб зараз церковна влада, церковні ієрархи якнайшвидше підготувалися до Собору і це було зроблено», – зазначив Глава держави.

читати далі

      «Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…

читати далі

      14 жовтня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.Учасники АТО, за участю голови райдержадміністрації Олега Недогоди, заступника голови районної ради Майї Фариби, заступника міського голови Володимира Храновського, громадськості міста з площі Героїв Майдану урочистою ходою пройшли Соборною вулицею, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні,  учасникам АТО на території Меморіалу Слави. Далі на території Свято-Миколаївської Церкви всі учасники заходу пройшли до  пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні тазагиблим в АТО, щоб вклонитися та покласти квіти, віддати шану і честь відчайдушним, вольовим, сильним воїнам-захисника, тим, хто віддав своє життя за Україну.

читати далі

Вы здесь: Home Новини району