Шановний споживачу!

     Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

     Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

 

читати далі

   За даними районного центру зайнятості кількість зареєстрованих безробітних  за січень-вересень 2015 р.на кінець періоду складала 876осіб;

99,8 у % до січня-вересня 2014 р.Потреба роботодавців у працівниках для заміщення вільних робочих місць ( вакантних посад) на кінець періоду 1 особа;11,1 %проти січня-вересня 2014 р.Навантаженя зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче  місце ( вакантну посаду) на кінець періоду 876 осіб проти 893,9 осіб  у січні-вересні 2014 р.Працевлаштовано зареєстрованих безробітних у звітному періоді 1429 осіб.Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних всього за січень-вересень 2015 р.47,7 %.Середня тривалість зареєстрованого безробіття на кінець періоду 4 місяці.

      18 жовтня  голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації.

      На засідання були запрошені голова районної ради Микола Орендарчук, його заступник Майя Фариба,заступник голови  та керівник апарату райдержадміністрації  Руслан Терещук, Галина Темченко, начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства РДА Юрій Баранюк, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксана Шевцова, в.о.начальника управління соціального захисту населення РДА  Олена Пшонко, головний спеціаліст з питань моброботи  РДА Вікторія Фесенко.

читати далі

      Днями  в опорному закладі загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» відбувся інтелектуально-розважальний конкурс « Міс школи – 2017».

      В переповненій актовій залі школи панувала доброзичлива атмосфера. Під мелодію класичної музики ліричними словами розпочався захід, який тримав захоплюючу інтригу до останньої хвилини.

читати далі

      На свято Покрови в м.Сміла відбувся V Всеукраїнський фестиваль патріотичної та козацької творчості «Богдановими шляхами» імені Миколи Моцика.

      На фестивалі виступили близько 20 професійних та аматорських колективів зі Львова,  Одеси, Полтавщини, Вінниччини, Чернігівщини, Київщини та Черкащини.

читати далі

Сини твоєї Батьківщини

В них сила духу непоборна,
Козацтво, слава України,
Це наша гордість всенародна!
Всіх ворогів вони здолали,
Всі землі наші зберегли,
Завжди від лиха захищали
І гордо прапор наш несли!


      У багатовіковій історії України практично неможливо відшукати будь-яке інше явище соціально-політичного характеру, яке за своєю значущістю хоча б віддалено можна було порівняти з феноменом українського козацтва.
Українському козацтву, цьому унікальному явищу світової історії, належить найвидатніше місце в історичному розвитку України. протягом кількох століть воно відігравало провідну роль  в усіх сферах історичного буття українського народу, взявши на себе здійснення найважливіших завдань, що стояли перед українською нацією.

читати далі

      18 жовтня 2017 року, о 10.00,  в малій залі адмінбудинку відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

 Порядок денний засідання:

1.Про забезпечення пільгового перевезення пасажирів.

2.Про стан об’єднання  територіальних громад в районі.

3. Про роботу Центру допомоги  учасникам АТО  щодо  соціального захисту   учасників АТО.

4. Про хід опалювального сезону 2017 – 2018 рр.

                                            

Вы здесь: Home Новини району