Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Робочою групою, в складі якої працювала керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко, завершено об’їзд шкіл району. Фахівці працювали в навчальних закладах,оглянули їх матеріально-технічне забезпечення; нормативно-правове забезпечення діяльності: науково-методичне та кадрове забезпечення; створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я дітей; фінансове забезпечення діяльності.

читати далі

      15 серпня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

       На засіданні було заслухано питання про доцільність позбавлення батьківських прав двох батьків відносно малолітніх дітей, про затвердження та перегляд  індивідуальних планів соціального захисту дітей СЖО та дітей-сиріт, про взяття під соціальний супровід сім’ю жительки смт. Цибулів Монастирищенського району, про зняття із соціального супроводу сім’ї  жительки с.Панський Міст.

         В результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.

      З 1 жовтня цього року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Новий порядок надання пільг передбачає паралельне функціонування двох систем надання пільг у грошовій формі – готівкову та безготівкову, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

читати далі

      14 серпня відзначають свято Маковія, в церковному календарі цей день називається Днем мучеників Маккавеїв та Святом Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього. Свято Маковія має красиві багаторічні традиції. Це одне з найбільш шанованих свят в Україні.

      Монастирищенська центральна районна бібліотека організувала народознавче вуличне свято  «Перший Спас прийшов до нас! Свято Маковія в бібліотеці», в якому взяли участь начальник районного відділу культури і туризму Монастирищенської районної державної адміністрації Юрій Кудин, районний центр соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей, відвідувачі книгозбірні та перехожі, для яких дійство виявилось неочікуваним приємним сюрпризом.

читати далі

      Днями проведено інспектування виконання  ремонтних робіт  на дорогах району. Заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, голова районної ради Микола Орендарчук, начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства Юрій Баранюк, завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури Сергій  Шудра, інженер з виробництва та якості, технічного контролю та нових технологій ДП «Служба місцевих  автомобільних доріг у Черкаській області» Сергій Мартиненко оглянули  дорогу О240303 (/М-05/-Бузівка-Нестерівка)-Острожани-(Цибулів-Шарнопіль-Зюбриха), де  виконано поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення, загальною протяжністю  3,2 км. з білощебеневого покриття.

читати далі

      Цього року святкування 28-ї річниці Незалежності України пройде у новому форматі. Головний акцент урочистостей – діти як майбутнє країни. В Офісі Президента узгодили план заходів до головного свята України.

      Ранок 24 серпня розпочнеться з ушанування пам’яті героїв, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність країни.

читати далі

      Керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко взяла участь  у відкритті мовного табору «Go Camp»на базі опорного закладу ЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа I-III ст. №5», до якого цьогоріч долучилося дві волонтерки: із Турції та Великобританії - Рабіа (Ізмір) та Емма (Ноттінгем). 

читати далі

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівника ветеринарної медицини.

Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді. Самовіддана праця та високий професіоналізм ветеринарних спеціалістів по попередженню надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, недопущенню на внутрішній ринок неякісної та сумнівного походження тваринницької продукції, високо цінується керівництвом держави. Впевнений, що Ви з честю впораєтеся з завданнями, що ставляться перед ветеринарною медициною, і надалі робитимете усе для підтримання здоров'я тварин, утвердження ринкових відносин, гарантування продовольчої безпеки людей.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добра, щастя, благополуччя та успіхів у роботі.

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації                  Р.Терещук

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть сердечні привітання із Вашим професійним святом – Днем будівельника!

   Ваша професія – одна із найвідповідальніших поміж усіх, адже своєю щоденною працею ви будуєте житло, лікарні, школи, дитячі майданчики, які дарують нам радість споглядання, домашнього затишку й побутового комфорту.

   Будівельників по праву називають творцями «історії в камені», тож нехай все, що створено Вашими руками, простоїть багато століть – на благо країни, на радість всіх її жителів!

   Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя вашим сім’ям, наснаги та впевненості у власних силах. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, а людям – затишок зручних осель.

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації                  Р.Терещук

      У селі Халаїдове відзначили День села. Уже доброю традицією для місцевої громади стало відродження традицій та вшанування історії родоводу рідного краю. День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини.

читати далі

      У Стамбулі, на Фанарі відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Вселенського Патріарха Варфоломія І.

      Вселенський Патріарх укотре підтвердив підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

читати далі

      У Стамбулі в присутності Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання договору про співпрацю в рамках діяльності двосторонньої Ділової ради між Комітетом зовнішньоекономічних відносин Турецької Республіки та Торгово-промисловою палатою України.

читати далі

      6 серпня відбулося засідання  комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови  райдержадміністрації Руслан Терещук. На порядку денному стояло питання  про ситуацію щодо замінування  райлікарні. Головний лікар  району  Наталія Мороз доповіла, що після дзвінка про замінування, черговий диспетчер швидкої  Іванна Степанова повідомила керівництво швидкої і згідно порядком оповіщення  поліцію, МНС, райдержадміністрацію, керівництво ЦРЛ.

читати далі

Ви тут: Home Новини району