Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Країна знань простягається так далеко, що годі побачити її межі. Лише півоберта чарівного ключика – і безкінечний світ цікавого розкривається перед тобою. Таким ключиком є КНИГА! Книга сприяє розширенню світогляду дитини, всебічному, гармонійному розвитку маленького школяра.

читати далі

Шановні працівники сільського господарства!

      Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! 

      Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.   

      Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке являється визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

        Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації        Р.Терещук

      Толерантність потрібно виховувати з дитинства. Саме нетерпимість до чужої «інакшості» проявляється  проблемами булінгу в школах. Спільно з вчителями навчальних закладів міста спеціалістами Монастирищенської центральної районної бібліотеки було підготовлено та проведено відверті діалоги «Інший не означає гірший».

читати далі

      Президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7). Співрозмовники обговорили перебіг реформ в Україні.

      У зустрічі також взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Богдан та його заступники – Андрій Смирнов, Юлія Ковалів та Ігор Жовква.

читати далі

      14 листопада Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.

      Доходи проекту держбюджету на 2020 рік передбачено у сумі 1 093,7 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду – 974,7 млрд грн та доходи спеціального фонду – 119 млрд гривень.

читати далі

      14 листопада 2019 року  заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук провів співбесіду з керівниками промислових підприємств.

      Керівники промислових підприємств інформували щодо виробництва промислової продукції у жовтні 2019 року та очікуваного у листопаді, обсягів реалізованої продукції, освоєння капітальних інвестицій, виробництва інноваційної продукції, фінансового результату, рівня середньомісячної зарплати, сплати податків та іншого.

читати далі

Якщо я чимось на тебе не схожий,

Я цим зовсім не ображаю тебе,

А, навпаки, обдаровую.

         16 листопада ми святкуємо Міжнародний день толерантності. Саме цього дня, у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО, ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

читати далі

      Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» № 198-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

      Завданням документа є вдосконалення законодавства України у сфері захисту викривачів корупції з метою його узгодження з міжнародними стандартами та найкращими практиками.

читати далі

      Днями був проведений виїзний семінар для працівників Монастирищенської райдержадміністрації та її підрозділів, де у зв’язку із реорганізацією установи планується вивільнення працівників.

      Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань звільнення.

читати далі

      13 листопада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука відбулося засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

      На засіданні комісії розглянуто 9 заяв. Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами комісії колегіально на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сімей заявників.

За результатами розгляду комісією  призначено допомогу 9 заявникам.

      13 листопада, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руслана  Терещука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

      На засіданні було заслухано питання про доцільність двох  позбавлень батьківських прав батьків відносно неповнолітніх та малолітніх дітей та затвердження індивідуальних планів дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей СЖО.

      В результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.

 

1. Які зміни започатковані у наданні пільг на оплату житлово-комунальних послуг з жовтня поточного року?

Починаючи з 1 жовтня 2019 року діє новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Пільги надаються у грошовій готівковій або безготівковій формі.

читати далі

      Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації, 12 листопада заступник   голови  райдержадміністрації Руслан Терещук  з робочим візитом відвідав с. Зюбриха.

      Під час поїздки Руслан Миколайович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади.

читати далі

Ви тут: Home Новини району