Шановний споживачу!

     Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

     Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

 

читати далі

   За даними районного центру зайнятості кількість зареєстрованих безробітних  за січень-вересень 2015 р.на кінець періоду складала 876осіб;

99,8 у % до січня-вересня 2014 р.Потреба роботодавців у працівниках для заміщення вільних робочих місць ( вакантних посад) на кінець періоду 1 особа;11,1 %проти січня-вересня 2014 р.Навантаженя зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче  місце ( вакантну посаду) на кінець періоду 876 осіб проти 893,9 осіб  у січні-вересні 2014 р.Працевлаштовано зареєстрованих безробітних у звітному періоді 1429 осіб.Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних всього за січень-вересень 2015 р.47,7 %.Середня тривалість зареєстрованого безробіття на кінець періоду 4 місяці.

      22 лютого голова райдержадміністрації Олег Недогода за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільського голови Зінаїди Шквири, провів виїзний прийом громадян в селі Терлиця. Приміщення сільської ради було переповнене бажаючими висловити очільнику району свої проблеми, поговорити про наболіле, запитати поради.

      Одним з актуальних  питань сьогодення, що турбують жителів, є питання, що виникають з приводу виконання договорів оренди земельних ділянок їх орендарями.

читати далі

      Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

      Монастирищенським районним центром зайнятості  була організована і проведена презентація роботодавця – ФОП Мельник Людмили Миколаївни  (власниці кафе «Уют»).

читати далі

Любіть красу своєї мови,

Звучання слів і запах слів.

Ця квітка ніжна і чудова

Широких батьківських степів.

Всі каравани знайдуть воду

В краю пустель і злих негод.

Як річка з роду і до роду –

Так мова з’єднує народ.

         21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Наша мова – одна з найдревніших і найбагатших серед тисяч мов світу. Згідно з класифікацією ЮНЕСКО, українська мова за влучністю передачі образу, дії, милозвучністю посідає третє місце у світі після французької та іранської. Чи всі ми, носії цієї чудової мови, належно дбаємо про неї? Чи всі усвідомлюємо, яким великим скарбом володіємо?

читати далі

      Бізнес – це тема, яка останнім часом отримала особливе звучання. Людина, що прийняла рішення відкрити власну справу, перш за все прагне незалежності та самостійності в роботі, повніше розкрити свої професійні здібності і можливості та спробувати себе у новому.

      Саме з такими прагненнями  звернулася до Монастирищенського РЦЗ майбутня бізнес-жінка Наталія Ванцеровська. Наталія отримала вищу освіту у Східноєвропейському університеті економіки та розвитку за спеціальністю «Правознавство» та отримала кваліфікацію юриста.

      Довгий час вона  працювала головним бухгалтером у ТОВ «Фаворит АГ», «Седна-Агро». Мала досвід роботи на посаді інспектора з кадрів.

      Робота подобалася і приносила дохід, але «душа бажала творчості». І саме тому Наталія звернулася за пошуком роботи в центр зайнятості. Відвідувала семінари з підприємницької діяльності, але чи бути підприємцем довго вагалась. Все ж таки зважившись на рішучий крок, Наталія розпочала свою самостійну діяльність і нещодавно відкрила свою перукарню.

Завдяки сприянню служби зайнятості на сьогодні Наталія Антонівна молодий підприємець, який має наміри здійснити  усі свої задуми.

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода провів засідання робочої групи  по розгляду проектів галузевих програм, які подаються на розгляд сесії районної ради.

  На засіданні розглянуто   внесення змін до  «Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2022 року» , програми  „Шкільний автобус” на 2016- 2020 роки,  проект  «Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної  освіти  на період до 2017 року».

читати далі

Вы здесь: Home Новини району