Шановний споживачу!

     Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

     Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

 

читати далі

   За даними районного центру зайнятості кількість зареєстрованих безробітних  за січень-вересень 2015 р.на кінець періоду складала 876осіб;

99,8 у % до січня-вересня 2014 р.Потреба роботодавців у працівниках для заміщення вільних робочих місць ( вакантних посад) на кінець періоду 1 особа;11,1 %проти січня-вересня 2014 р.Навантаженя зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче  місце ( вакантну посаду) на кінець періоду 876 осіб проти 893,9 осіб  у січні-вересні 2014 р.Працевлаштовано зареєстрованих безробітних у звітному періоді 1429 осіб.Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних всього за січень-вересень 2015 р.47,7 %.Середня тривалість зареєстрованого безробіття на кінець періоду 4 місяці.

      08 грудня 2017 року у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад (м. Черкаси) під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації К. С. Омаргалієва відбулося підсумкове розширене засідання координаційної ради обласної державної адміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

      На засіданні були підведені підсумки літньої оздоровчої кампанії, визначені пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік.

читати далі

      В рамках проведення  Всеукраїнського тижня права, який проходить протягом листопада-грудня, 7-8 грудня Монастирищенським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками  ЦРБ  та Монастирищенським  бюро правової допомоги  проведено ряд заходів у школах району та в  читальній залі районної бібліотеки, з метою підвищення правової обізнаності учнів старших класів та рекламування діяльності центру соціальних служб.До участі запрошувалися учні 9-11 класів.

читати далі

      Голова райдержадміністрації Олег Недогода, за участю начальника відділу агропромислового  розвитку району Олега Пелиха, заступника голови спілки товаровиробників Івана  Козяра,  провів зустріч із активістами-бджолярами району.

      В ході зустрічі обговорили важливість дотримання умов  чинного законодавства щодо  використання пестицидів та агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських рослин.

читати далі

      В рамках Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 рр., з метою підвищення загального рівня правової культури підростаючого покоління, поширення інформації з питань реалізації і захисту прав людини серед молоді, запобігання проявам асоціальної поведінки в молодіжному середовищі, відзначення Дня прав людини в читальній залі районної бібліотеки було проведено правовий орієнтир «Є права у кожного із нас» для учнів 9,11-х класів спеціалізованої школи №5.

читати далі

      9 грудня 2017 року виповнюється 100 років з часу відкриття першого Курултаю кримськотатарського народу. Ця подія знаменувала підйом кримськотатарського національного руху періоду Революції 1917-1921 років, засвідчила волю до самовизначення та державницькі прагнення кримських татар.

      Так само, як Українська Народна Республіка, у грудні 1917 – січні 1918 року Крим зазнав збройної агресії більшовиків, які поставили собі за мету ліквідацію «буржуазних» урядів народів колишньої Російської імперії. Національне державотворення кримських татар було перервано більшовицькою окупацією.

Подробнее...

Вы здесь: Home Новини району