Сьогодні під головуванням заступника голови Монастирищенської райдержадміністрації Руслана Терещука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей. На порядку денному   розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків, про надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на укладання договору про розподіл спадкового майна після померлого та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.  

У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Редька, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ася Підлісна , начальник відділу освіти Дмитро Балла , завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Каплун, завідувач юридичного сектору Ольга Поліщук, соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Савченко, сімейний лікар Лариса Підчасюк.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Вы здесь: Home Новини району В райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей