З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, з 2008 року започатковано проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться серед державних службовців, що належать до ІII - VII категорії посад державних органів, відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

«Кращий керівник»(беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки);

«Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу з дня опублікуванняоголошення в газеті такі документи:

- заяву про участь;

- копію особової справи державного службовця за формою П-2ДС;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітетів з проведення І туру.

         За методично-консультативною допомогою з питань участі в Конкурсі звертатися за адресою: м. Монастирище, вул. Леніна,121, райдержадміністрація, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, тел. 2-13-82.

Вы здесь: Home Новини району Районна державна адміністрація оголошує про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році