Монастирищину сколихнула страшна звістка зі Сходу нашої держави – захищаючи суверенну Україну, загинув наш земляк, Шамрай Віталій Володимирович.

      Шамрай Віталій Володимирович народився 26 травня 1990 року в м. Монастирище.

      У 2007 році закінчив 11 класів Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

      В 2010 році закінчив Іллінецький державний аграрний коледж зі спеціальності «організація і технологія ведення фермерського господарства».

      Працював в ТОВ «Агровет Атлантик» апаратником виробничої дільниці.

      З 2007 року по травень 2016 року перебував на військовому обліку в Монастирищенському військовому комісаріаті. З травня 2016 року прийнятий на військову службу за контрактом до 169-го начального центру «Десна».

      30 січня 2017 року Віталій Володимирович, снайпер взводу снайперів військової частини польова почта В0849, героїчно загинув під час несення бойового чергування внаслідок артилерійського обстрілу зі сторони незаконних збройних формувань «ДНР» в районі «Промзона» місто Авдіївки Донецької області.

      Одружений. Має сина.

      Коли постала потреба захищати свою країну, у Віталія не виникло й найменшого сумніву, аби стати на захист її суверенітету та цілісності.

      Під час трудової діяльності та проходження військової служби, бойових дій в АТО Віталій зарекомендував себедисциплінованим, порядним, доброзичливим, безкорисливим, він міг підтримати у скрутну хвилину добрим словом, за потреби був готовий будь-кому прийти на допомогу.

      Районна державна адміністрація, районна рада, громадськість району висловлюють глибокі співчуття дружині Ірині Василівні, мамі Ніні Петрівні, сину Ростиславу та всім рідним і близьким загиблого.

      Передчасна смерть забрала з життя в розквіті  сил громадянина, патріота України.  Життя кожного безцінне, душа кожного безсмертна.

      Слава Україні! Героям Слава!

Ви тут: Home Новини району Співчуття родині загиблого бійця Віталія Шамрая