ГО „Молода Черкащина” в рамках проекту „Київський діалог» за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди 11 областей України, серед яких Черкаська область, до участі в конкурсі міні-грантів.

      Мета конкурсу — сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад.

        Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток, важливість конкретної проблеми для місцевої громади/регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможний вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

     Пріоритет надаватиметься проектам, які передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми та використання механізмів громадської участі; активно залучають до їх реалізації молодь; мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів; залучають власні ресурси не менше, як 10% від загальної вартості проекту; пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

    Загальний бюджет конкурсу складає 336 тис. гри. За результатами конкурсу будуть профінансовані від 12 до 24 проектів із бюджетами від 14 до 28 тис. грн.

Заявки приймаються до 17 липня 2017 року включно.

Заявка на конкурс міні-граптів повинна подаватися українською мовою за аплікаційною формою, яка додається, в електронному вигляді на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аплікаційна форма заявки та форма бюджету доступні за посиланнями: https://goo.gl/awisN8https://Roo.al/YSlJlJtP

Контактна особа в Черкаській області — Тетяна Кавальчук. координатор проекту ,,Київський діалог“ в м.Черкаси,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ви тут: Home Новини району Щодо конкурсу міні-грантів в рамках проекту „Київський діалог»