Мета візиту – огляд відділень райлікарні. Зокрема, голова адміністрації ознайомився з умовами роботи приймального відділення, де за сприяння приватного підприємця Володимира Солода зроблено належний  ремонт. З приводу роботи анестезіологічної служби спілкувався з завідувачем відділення інтенсивної терапії Володимиром Фещенком, цікавився питаннями  лікування, перебуванням пацієнтів в пологовому, реанімаційному відділеннях. Побаченим залишився задоволений, відмітивши високий рівень роботи керівництва лікарні та медичного персоналу по створенню належних умов для лікування хворих.

Під час розмови з головним лікарем  райлікарні Наталією Мороз сформовано бачення ситуації та пропозиції щодо покращення системи надання медичних послуг. В ході розмови головним лікарем було відзначено, що за останнійрік медична галузь району фінансувалася краще в порівнянні з минулими роками.

Також Олег Федорович відвідав денний стаціонар, ознайомився з умовами роботи, наданням послуг, поспілкувався із лікарем про поліпшення умов прийому та інше.

Коментуючи результати огляду, голова адміністрації наголосив, що прикладе максимум зусиль для продовження розпочатої роботи щодо покращення матеріально-технічного стану медичних закладів району. Також Олег Федорович  підкреслив, що районній владі спільно з керівниками медичних закладів слід  і надалі працювати над тим, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню та створити ще більш комфортні умови для пацієнтів.

Вы здесь: Home Новини району Голова райдержадміністрації Олег Недогода відвідав центральну районну лікарню