Другий рік поспіль на теренах Монастирищенського району відбувся традиційний Кубок України з піраміди -2017серед сеньйорів та ветеранів (за версією КСВБСУ).

      Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації більярдного спорту в Україні та зокрема в Черкаській області, підвищення майстерності ветеранів та сеньйорів, визначення переможців.

      Як відмітив головний суддя змагань – Сергій Шохін – (міжнародна категорія) організація турніру відбулась на високому рівні.

      Під час відкриття змагань організатор - В.Коваль вручив почесні подяки  співорганізаторам турніру, за надану допомогу в проведені турніру: монастирищанам – О.Недогоді, О. Тищенку, О.Яровому, Ю.Шатайлу, М.Возному, В.Сніцару, А.Пір’яну, а також друзям зі Знам’янки, які приймали участь у самому турнірі І.Гаврилюку та В.Махненку.

       На турнір було заявлено 16 учасників із Вінниці, Києва, Олександрії, Житомира, Монастирища,Знамянки, Могилева Подольского, Камянця- Подільського, Кропивницького, Шаргорода.

       За результатами  змагань перемогу у турнірі здобув Олександр Климов (Вінниця), друге місце за Айратом Маскуловим (Житомир), третю сходинку зайнявЮрій Тарасюк (Київ).

       Під час нагородження переможців голова райдержадміністрації Олег Недогода  за вагомий внесок у популяризацію та розвиток більярдного спорту в Монастирищенському районі вручив подяку засновнику та організатору змагань В.Ковалю.

Вы здесь: Home Новини району У Монастирищі відбувся Кубок України з піраміди серед сеньйорів і ветеранів