Днями відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту.

      На початку роботи комісії було розглянуто та підтримано питання про внесення змін до структури і чисельності установ охорони здоров’я на 2017 рік (доповідала Наталія Мороз – головний лікар ЦРЛ). Зміни зумовлені від’єднанням від центральної районної лікарні центру первинної медико-санітарної допомоги та введенням у дію цілодобового поста у відділенні анестезіології ЦРЛ.

            Про зміни у структурі і чисельності установ освіти на 2017 рік доповідала Тетяна Ганжала, начальник відділу освіти РДА, яка зауважила, що вони відбуваються у зв’язку зі зміною учнівського контингенту з 1 вересня 2017 року. Також Тетяна Степанівна звернула увагу присутніх членів комісії на необхідність здешевлення вартості харчування дітей, які харчуються в освітніх закладах району, шляхом звільнення від сплати видатків по оплаті послуг за спожиту електроенергію за рахунок видатків районного бюджету на 2017 рік, передбачених на утримання відділу освіти РДА (орієнтовна сума - 200 тисяч гривень).

         Юрист господарчої групи по централізованому господарському обслуговуванню загальноосвітніх шкіл та інших закладів району Світлана Полонська інформувала присутніх про реорганізацію Аврамівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради шляхом приєднання до опорного загальноосвітнього навчального закладу «Монастирищенська спеціалізована школа №5 І-ІІІ ступенів" Монастирищенської районної ради.

         Про звільнення дітей спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» від батьківської плати за харчування доповідала соціальний педагог даного освітнього закладу Людмила Кибаленко.

      Депутати районної ради підтримали проект рішення про створення комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради».

Також, 10 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власностіт і з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування.

        На початку роботи комісії було розглянуто та підтримано питання про погодження цін на лісопродукцію на IVквартал 2017 року. З даного питання доповідав директор КСЛГП Анатолій Косянчук. Анатолій Васильович ознайомив усіх присутніх з розцінками на послуги Монастирищенського КСЛГП.

         Члени постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування, ознайомившись із переліком технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, вирішили винести на розгляд президії, а питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки державної власності в адмінмежах Монастирищенської міської ради (за межами населеного пункту) Монастирищенського району Черкаської області відправити на доопрацювання.

      Потім депутати районної ради перейшли до розгляду питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності.   Затвердивши порядок денний, члени комісії перейшли до безпосереднього розгляду питань.

         В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий доповів з питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII»Про районний бюджет на 2016 рік».  Потім члени постійної комісії розглянули питання комунальної власності.

         Питання про дозвіл на придбання основних засобів депутати одноголосно вирішили винести на засідання президії та сесії районної ради,  а питання про списання майна - на доопрацювання.

        Депутати затвердили та вирішили винести на розгляд засідання президії Монастирищенської районної ради проекти рішень про затвердження розпоряджень голови районної ради та про внесення змін до рішення районної ради «Призовна дільниця» на 2017 -2018 роки».

Вы здесь: Home Новини району Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні постійних комісій районної ради…