Сьогодні, 11 жовтня, голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні  президії Монастирищенської районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

      Члени президії, представники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники районних установ заслухали інформацію про хід виконання комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016 -2020 роки, погодили необхідність внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, до районної програми  "Призовна дільниця" на 2017 - 2018 роки та до структури і чисельності установ освіти і охорони здоров’я  району на 2017 рік.

         Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради вирішила всі розглянуті питання винести на розгляд 18 сесії районної ради.

Вы здесь: Home Новини району Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні президії Монастирищенської районної ради