Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів та проведення Днів регіону, 08 листопада  2017 року, відбулась  зустріч з  жителями  села   Теолин та  посадовими особами місцевої сільської ради.

      Участь у Дні регіону взяли заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук,  начальник відділу організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації  Олександр Полонський, головний спеціаліст юрист – консульт апарату райдержадміністрації Ольга Поліщук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства  Роман Грабовський  та провідний фахівець з соціальної роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ліана Коцюруба.

В ході візиту в село   представники райдержадміністрації  побували в сільській раді,  сільському Будинку культури,  бібліотеці, дитячому садку,   ФАПі,  відвідано  заклади торгівлі. Проведено прийом громадян та  бесіди з працівниками виконкому сільської  ради, перевірено документи виконкому. Відмічено належну роботу  виконкому сільської ради з питань підготовки соціальної сфери села до роботи в осінньо – зимовий період та  роботу   секретаря виконкому сільської ради  з питань діловодства. Надано відповіді на запитання працівників виконкому та жителів села стосовно призначення субсидій, пільг та соціальних гарантій.

 Харчування дітей в дитячому  садку  здійснюється відповідно затверджених норм,   санітарний стан прилеглої території та  самого приміщення дитячого садка знаходиться в доброму стані.  

Провідний фахівець з соціальної роботи  РЦСССДМ  Ліана Коцюруба  відвідала  підопічні сім’ї в с.Теолин та с. Матвіїха, які перебувають в складних життєвих обставинах, вивчила умови проживання дітей в даних  сім’ях та провела бесіди з батьками.

В ході зустрічі звернули увагу сільського голови с. Теолин на виконання доручення  голови Монастирищенської РДА з питань соціального  захисту дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Вы здесь: Home Новини району День регіону в селі Теолин