В  Монастирищенській районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему «Планування роботи сільських бібліотек на 2018 рік та звітність за 2017 рік». Відкрила семінар директор  районної бібліотеки Валентина Григораш , яка розповіла про основні напрями роботи сільських бібліотек у світі сучасних вимог.

      Річний план – це своєрідна візитка бібліотеки, яка відображає її місію, основні функції, напрями роботи. Вміло складений план бібліотеки - запорука вашої діяльності, зауважила завідуюча організаційно – методичним відділом Людмила Пір’ян. Також вона ознайомила бібліотекарів з графіком здачі звітів та планів,основними пам’ятними та знаменними датами на 2018 рік.

       Бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Наталя Грицай  надала первинну інформацію про УДК, розповіла про звітні форми  і таблиці по формуванню і використанню бібліотечних фондів. Методичні рекомендації по особливості планування з юнацтвом та дітьми надали завідуюча відділом обслуговування Оксана  Мартиш  та бібліотекар районної бібліотеки для дітей Олена Матюшко.

    Бібліограф районної бібліотеки Галина Тимошенко провела огляд періодичних видань, бібліотекар Лариса Мішечко ознайомила з новими надходженнями літератури в районну бібліотеку.

  Бібліотечні працівники отримали індивідуальні консультації з метою покращення діяльності їх бібліотечних закладів, обмінялися досвідом роботи.

Вы здесь: Home Новини району Районний семінар бібліотечних працівників