Відомо, що дитина краще засвоює інформацію в грі, в практиці, у взаємодії з друзями. В рамках акції «Випускник», що направлена на формування у молоді установки на власну активність самопізнання, як основи вибору професії, днями фахівцем з профорієнтації Олесею Борець та начальником відділу активної підтримки Монастирищенського районного центру  Жанною Розною було проведено інтерактивний захід «Вибір професії – вибір майбутнього» для 38 учнів 10 та 11 класів ЗОШ №2 м. Монастирище.


               Пріоритетом у проведенні профорієнтаційного заходу було визначено саме застосування ігрових технологій, що спрямовані на самостійний пошук істини та сприяють формуванню критичного мислення, ініціативи і творчості. В ході роботи були застосовані гра «Конкурс робочих місць» та гра-акція «Ринок праці».

Ця зустріч з професіями дала можливість учнівській молоді замислитися над тим «Ким я хочу бути?», над проблемою вибору професії. Зустріч з професіями спонукала учнів до обміну думками, почуттями, емоціями. Захід відбувся цікаво і в невимушеній атмосфері.

 Фахівці служби зайнятості зауважили, що на сучасному ринку праці спостерігається дисбаланс між попитом на робітничу силу і пропозицією у професійному вимірі. Не вистачає кваліфікованих робітників, зокрема слюсарів, токарів, фрезерувальників, електромонтерів тощо, але більш ніж достатньо спеціалістів економічного та юридичного напрямку.

Такі заходи допомагають послідовно розкривати учням позитивні сторони вибору робочих професій, можливості побудови власної кар'єри і її розвитку в цьому  напрямку та можуть стати початковою ланкою соціального ліфту. 

Ви тут: Home Новини району «Вибір професії – вибір майбутнього»