У рамках акції «Випускник - 2018» Монастирищенським районним центром зайнятості було проведено професіографічну екскурсію для 18 учнів 8-Б класу ЗОШ №5 до відділення поліції, де у дітей була можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.

      Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Уманського відділу Головного управління Національної поліції у Черкаській області Юрій Іщук  та старший інспектор сектору превенції Монастирищенського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області, капітан поліції Василь Музиченко розповіли підліткам про професію поліцейського.

«Головна мета поліцейських - дати можливість зрозуміти і роз’яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний», - каже Юрій Іванович.

Екскурсія продовжилась демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярам навіть дозволили приміряти бронежилет, каску.

Також дітям показали майданчик, де стоять автомобілі після аварій, там вони мали нагоду побачити реальні наслідки пов’язані з вживанням алкоголю та порушенням правил дорожнього руху.

Учні побували у залі засідань відділу поліції, в черговій частині, побачили кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.

        Підлітки були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії вони подякували  за змістовну та дуже цікаву зустріч.Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції”.  

Ви тут: Home Новини району Професіографічна екскурсія до відділку поліції