10 листопада голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у виїздному засіданні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в Золотоноші.

      Головна мета виїздного засідання - обговорити на місцях тему про створення умов для підтримки регіонів у контексті можливостей, які відкриває децентралізація. Учасників заходу вітальним словом зустрів голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. В своєму виступу заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе доповів про реалізовані і перспективні соціальні проекти, які впроваджує міністерство.  

Предметом обговорення стало 5 ініціатив Мінрегіону: будівництво центрів безпеки, сучасних ЦНАПів, створення нового освітнього простору, сімейних будинків для сімей-сиріт та сільських амбулаторій.

На цьому акцентував увагу заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

Окрім того, він порушив питання реформування освітньої галузі. Адже за його даними, 69 відсотків дітей нині висловлюють небажання йти до школи. Парцхаладзе наголосив також на тому, що потрібно делегувати більшу кількість функцій сучасним ЦНАПам та працювати над швидкістю надання послуг.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у виїздному засіданні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України