Днями в місті Умань був організований одноденний кущовий тренінг на тему допомоги дітям, що опинилися у ситуації торгівлі людьми. Провели його  фахівці БО "Від серця до серця".

      Захід проходив в межах ініціативи «Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування щодо ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги в рамках Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», за фінансової підтримки Офісу з моніторингу та протидії торгівлі людьми Державного департаменту США (J/TIP), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD).


           Навчання було організовано для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поліції, служби у справах дітей, відповідальних осіб ювенальної превенції, відділу освіти, соціального захисту Уманської, Монастирищенської, Христинівської, Маньківської та Жашківської районних адміністрацій.

Під час тренінгу учасників  навчали критеріям ідентифікації дітей постраждалих від ситуації торгівлі дітьми, алгоритму спільних дій вищеперерахованих установ у випадку виявлення такої дитини для надання їй допомоги. З метою закріплення отриманих знань, учасники навчання визначали ознаки постраждалих дітей на прикладі запропонованих реальних історій. Під час групової роботи вони самостійно опрацьовували механізм надання допомоги дитині постраждалій від торгівлі людьми.

Від Монастирищенського району в тренінгу взяли участь завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Каплун, директор РЦСССДМ Ася Підлісна, головний спеціаліст служби у справах дітей  Тетяна Протопопова, провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги та по роботі з постраждалими на Чорнобильській АЕС Жанна Мельник.

Ви тут: Home Новини району Тренінг на тему допомоги дітям, що опинилися у ситуації торгівлі людьми проведено в Умані