Відповідно до затвердженого графіка, го­лова райдержадміністрації Олег Недогода провів виїзний прийом громадян в селі Попудня.

      В ході спілкування до очільника району зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, власними проблемами та негараздами.

       Проблема забезпечення населення питною водою з кожним роком ускладнюється, стає більш гострою. Це питання є актуальним і для нашого району та перебуває на постійному контролі  районної влади. В Попудні  питання централізованого водопостачання на сьогодні  стоїть не настільки гостро, але є розуміння його вчасного вивчення, тому прийнято рішення зробити проект на скважину , провести розрахунки  і далі створювати кооператив.

      Про проблеми, що нині існу­ють у закладах соціальної сфе­ри, говорилось безпосередньо на місцях. Олег Федорович відвідав  школу, де навчаються 40 дітей, 26 дітей із села навчаються в школі-інтернаті, оглянув класні кімнати, перевірив   тепловий режим в приміщенні, їдальню, де ознайомився з меню. В приміщенні школи в цьому році  за кошти відділу освіти ( 47 тис.грн.) ,сільської ради (63 тис.грн.) замінено вікна, в цьому році планується тендер на продовження даної роботи, буде використано кошти сільської ради ( 35 тис.грн.) .

Зроблено ремонти  приміщень дитячого садка, будинку культури, бібліотеки. Щорічно  в бібліотеку передплачують 17 найменувань періодики. В амбулаторії діє денний стаціонар на 2 ліжко-місця. Медичний персонал працює в теплому при­міщенні, за кошти сільського бюджету тут зроблено якісний ремонт, в наявності ліки першої необхідності. Голова отримав позитивну відповідь  щодо дитячих щеплень.

 

      В Попудні дбають  і про безпеку жителів, швидке виявлення  правопорушень. Для  цього тут  встановлено систему відеонагляду. При встановленні якої використовували  оптоволоконний кабель, що  в майбутньому дасть змогу  якісного доступу до Інтернет мережі.

      Такі нововведення приємно вражають, вселяють надію на краще майбутнє для населених пунктів.

      Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці.

 

Ви тут: Home Новини району Виїзний прийом голови райдержадміністрації в селі Попудня