Шановні монастирищани !

На сторінках календаря Новий 2018  рік… Свято, яке пробуджує нові надії, дає  відчуття єдності та збирає родини   разом до святкового столу, до щирого святкування біля ялинки без клопотів та турбот.  Прожитий  2017 рік кожному з нас дав досвід, життєві уроки, які залишились в пам’яті та необхідність  впровадження нових починань  заради кращого майбутнього.

 Кожному  з нас упродовж року  доводилося знову прагнути миру, і ми всі зрозуміти його реальну ціну. Минулий 2017 рік  показав, наскільки важливі прості людські істини: поважати одне одного, проявляти толерантність, подавати одне одному руку допомоги.

Згадаймо всіх, хто віддав своє життя заради вільної України,  всіх  її Героїв , в тому числі  синів Монастирищини, які полягли, захищаючи усіх нас, Незалежну Україну - Романа Бевза, Руслана Нищика, Петра Кізіма, Віталія Шамрая та  тих воїнів, які померли від ран війни, повернувшись додому. Вічна  їм пам’ять! Слава героям !

Ми разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого краю, наших сімей та родин,  з гідністю витримали усі випробування, проявляли терпіння та розуміння економічної ситуації в якій опинилась держава.  Дякуючи монастирищанам, завдяки  спільної взаємодії районної державної адміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування щодо прийняття ними виважених рішень,  ефективного використання наявних  фінансових ресурсів та допомоги обласної державної адміністрації, Народного депутата України Антона Яценка в районі вдалось вирішити ряд життєвих питань в галузях освіти, медицини, соціальній сфері. Вдячний монастирищанам, що не простий 2017 рік пройшов для району  результативно  у вирішенні питань економічного і  соціального розвитку регіону.

Висловлюю слова вдячності працівникам промисловості і сільського господарства, підприємцям, вчителям, медикам,  працівникам культури, державним службовцям, працівникам органів місцевого самоврядування, військовим і правоохоронцям, волонтерам, усім, хто своєю працею і діями втілює ідеї і принципи державності на виробництві та в соціальній сфері, від  чиєї праці зростає  добробут  нашого краю,  розвиваються і підтримуються його національні традиції.

Щира подяка   ветеранам всіх галузей економіки   району, які своєю працею здійснили значний вклад в його  розвиток та збереження потенціалу ,  у виховання  любові та патріотизму підростаючого покоління до рідної  землі.

 В новому  2018 році  продовжуватиметься  реалізація вкрай необхідних  реформ в галузях медицини, освіти, державних органів та місцевого самоврядування, які є надзвичайно важливими для подальшого розвитку України, її європейського вибору.

Вірю, що   2018 рік стане  визначальним  у створенні  умов для розвитку промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку інфраструктури, підвищення якості освітніх та медичних послуг , забезпечення подальшої розбудови населених пунктів району, посилення соціального захисту населення та покращення добробуту монастирищан.

 Здійснення   планів  – залежатиме, зокрема, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашої щоденної кропіткої праці.

Давайте разом впевнено переступимо поріг нового року й побажаємо один одному миру, злагоди,добра, благополуччя івіри в щасливу долю України.

Нехай же Різдв’яна  зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії,  укріпить вірою душі, зігріє любов'ю  серця та додасть сил та бажань  на наполегливу працю заради наших  ближніх, дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради європейського вибору України!

Щиро бажаю, щоб  вас завжди супроводжували щастя та богиня удачі,  веселі посмішки дорогих вам людей, а  дім був  наповнений щирими  друзями, теплом і  любов’ю !

Нехай все добре та прекрасне, задумане вами обов’язково здійсниться!

Щастя вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України! Хай береже Бог ваші родини та нашу державу!

 Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

Ви тут: Home Новини району Нехай Новий рік буде роком миру, добра та благополуччя !!!