Голова райдержадміністрації Олег Недогода, за участю свого заступника  Руслана Терещука, начальника відділу освіти РДА Тетяни Ганжали відвідав міські дошкільні заклади з метою ознайомлення та визначення   низки першочергових завдань, адже з  нового року фінансування садочків  міста «Колобок», «Золота рибка» та «Усмішка» буде проводитись з районного бюджету.

      На засіданні позачергової двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання, було  розглянуто  та погоджено  питання про надання згоди на передачу у районну комунальну власність дошкільних навчальних закладів міста. Міська рада на останній сесії прийняла рішення про вихід із засновників та відповідно районна рада стала засновником вказаних установ.

     Зрозуміло, що процедура передачі є не настільки болісною для  керівників закладів, колективу садочків. А нашим  дітям потрібна увага, тому завдання дорослих про них піклуватися,турбота про дітей – це інвестиція в майбутнє і не важливо  з якого бюджету фінансується заклад.Але в процесі можливе  виникнення питаннь, які і мають бути оперативно вирішені керівництвом району.

  Завітавши до дитячого садочка «Колобок», члени робочої групи поспілкувалися з членами трудового колективу, цікавилися  проблемами закладу, оглянули матеріально - технічну базу. У ДНЗ »Колобок» 132 дітей, 4 групи. Наповнюваність груп дітьми становить: 23- ясельна, 32-молодша, 30-середня,43-старша.На час відвідування  було 18 дітей. Оглянули   кімнати дитячого садочка та умови, в яких перебувають  дітки:  дитячі ліжечка , столики, посуд, іграшки та поцікавилися організацією  харчування. Не залишилися поза увагою і енергоносії, котельня. Проблемою є водовідведення ,а саме - заміна каналізаційних труб,заміна ряду вікон на металопластикові.

У ДНЗ «Золота рибка» за списком 235 дітей,10 груп, в т.ч.3-ясельні,7-садочок (2-молодші,2- старші,3-середні). Опалення приміщення в цьому закладі центральне. Присутні були детально поінформовані про організацію харчування дітей. Під час огляду медичної кімнати Олег Федорович цікавився забезпеченням медикаментами першої необхідності. Також було відзначено облаштування кабінету психологічного розвантаження.

 Серед питань, які потребують вирішення в «Золотій рибці» -  потреба в холодильнику,часткова заміна лінолеуму, заміна вікон, забезпечення дезінфікуючими та миючими засобами. Завідуючі дитячими садочками мали змогу поділитися проблемними питаннями, обговорити їх та знайти шляхи для їх вирішення.

      Під час робочого візиту, при спілкуванні із колективами дошкільних закладів, вивчивши проблеми діяльності дитячих установ міста, організаційні питання, матеріальну базу, потреби, взято  до відома особисті пропозиції працюючих, а також Олег Федорович запевнив колективи, що районна влада докладе усіх зусиль для того, щоб міські дошкільні заклади освіти упродовж року працювали стабільно, підкреслив важливість забезпечення  комфортних умов під час перебування дітей в дошкільних закладах, доступу кожної дитини до дошкільної освіти.

      За підсумками даних візитів головою адміністрації дано доручення щодо вивчення питання поновлення матеріально-технічного забезпечення даних дошкільних закладів.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації відвідав міські дошкільні заклади