Сьогодні голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у засіданні президії Монастирищенської районної ради.

      На засіданні президії розглянуто 12 проектів рішень, які попередньо погоджувалися на засіданнях постійних комісій районної ради. 

      Депутати заслухали проект рішення про прийняття закладів дошкільної освіти,  розглянули  погодження структури і чисельності закладів дошкільної освіти на 2018 рік.

               Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала доповідала  про встановлення батьківської плати в закладах дошкільної освіти , про внесення змін до районної програми "Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району" на 2018 - 2019 роки. Рекомендовано зробити розрахунки по харчуванню дітей за віковими категоріями.

Розглянули   питання про Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності, про оренду приміщень, детально обговорили кадрові питання: про затвердження Положення про порядок призначення на посади і звільнення з посад керівників закладів дошкільної освіти та про затвердження розпоряджень голови районної ради.

В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив  із проектом рішення про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік".

         Головний спеціаліст – юрисконсульт апарату райдержадміністрації інформувала стосовно необхідності виконання рішення Господарського суду про стягнення боргу по компенсаціі витрат за надані телекомунікаційні послуги пільговій категорії громадян.

Члени президії підтримали проекти рішень, що стосуються затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Депутати вирішили винести  розглянуті питання порядку денного на розгляд позачергової сесії, яка відбудеться 11 січня 2018 року в у великій сесійній залі Будинку рад.

Ви тут: Home Новини району Відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради