11 січня голова райдержадміністрації Олег Недогода  взяв участь у позачерговій 22 сесії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

    Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

         Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного: прийняли із комунальної  власності територіальної громади міста Монастирище до районної комунальної власності дошкільні заклади, погодили їх структуру і чисельність на 2018 рік із врахованими поправками депутата.

      Далі депутати затвердили у новій редакції районну програму «Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на 2018-2019 роки».

      Також, депутати розглянули питання про створення Монастирищенського районного сервісного центру обслуговування закладів комунальної власності, який включив у свій склад централізовану бухгалтерію та господарчу групу по централізованому господарському обслуговуванню закладів комунальної форми власності.

         У ході сесії депутати затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адміністративних межах Долинківської сільської ради (площею 25,9963 га для ведення фермерського господарства), Попуднянської сільської ради (площею 29,1589 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) та Халаїдівської сільської ради (площею 8,3919 га для рибогосподарських потреб).

        На завершення сесії голови райдержадміністрації Олег Недогода та голова районної ради Микола Орендарчук провели робочу нараду з селищним та сільськими головами.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації взяв участь у позачерговій 22 сесії районної ради