Завершився груповий етап І – го Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд (U-13) 2005 – 2006 р.н. сезону 2017-2018 рр.

      Монастирищенський район був представлений вихованцями тренера Олександра Каплуна, його підопічні змагалися в групі «А», в якій було 8 команд, де крім нашої команди змагалися наступні команди: «Фортуна» Христинівка, ФК «Тальне» м.Тальне, ДЮСШ Маньківка, ДЮСШ-1 Умань, «Юність» Умань, «ДЮСШ» Звенигородка та «ДЮСШ» м.Ватутіно.


           В змаганнях взяли участь 20 дитячо-юнацьких команд, які були поділені на дві групи за територіальним принципом. Наші вихованці завершили змагання групового етапу на
3 – му місці. Фінальні змагання відбудуться 23-25 березня, на базі Білозірської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області.

Діти під час турніру продемонстрували змістовну гру, де перемогли однолітків зХристинівки, Ватутіно, Маньківки, команду «ДЮСШ – 1» Умань та «Юність» Умань та поступились командам «ДЮСШ» Звенигородка та «ДЮСШ» Тальне.

Ви тут: Home Новини району Монастирищенські юнаки у фінальній частині Чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд (U-13) 2005 – 2006 р.н. сезону 2017-2018 рр.