13 лютого голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у сході громадян Теолинської сільської ради, яке провів сільський голова Василь Подолянюк.

      На сході були присутні головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Редванська, депутатський корпус сільської ради, громада села.


                Зі звітом про економічний та соціальний розвиток села Теолин за минулий рік та напрямками роботи виконавчого комітету на 2018 рік виступив сільський голова Василь Подолянюк, який охарактеризував роботу бюджетних закладів, соціальної сфери, підприємств та установ, що функціонують на території сільської ради.

Жителі села активно обговорили питання життєдіяльності територіальної громади, забезпечення благоустрою території, орендної плати за оренду земельних часток (паїв), ремонту та благоустрою доріг, проведення вуличного освітлення, пільгового перевезення громадян, забезпечення безперебійного водопостачання.

Також, обговорили стан впровадження медичної реформи в первинній ланці району. Головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Редванська доповіла, що з 01 квітня 2018 року жителі району зможуть вибрати свого лікаря первинної допомоги і підписати з ним Декларацію. Лікарем первинної допомоги може бути сімейний лікар, педіатр та терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Відмовитися від укладання контракту з пацієнтом лікар зможе, тільки якщо у нього вже перевищено ліміт договорів (2000 осіб). Пацієнту надається право змінити лікаря через певний час після укладання контракту, якщо виявиться, що людина незадоволена зробленим вибором. Перелік безкоштовних послуг буде єдиним по всій країні і вони обраховуватимуться за єдиною тарифною сіткою, незалежно від місця надання послуг. Частина послуг, натомість, стане офіційно платною.

Вторинна та третинна ланки працюватимуть у старому режимі і лише з 2020 року перейдуть на нові принципи роботи.

 Очільник району Олег Недогода обговорив з присутніми  питання наповнення місцевого бюджету та використання коштів на розвиток громади, затвердження відповідних програм, добровільного об’єднання територіальних громад та його переваг, реформування медичної галузі в районі, роботи закладів культури, медицини, освіти, ремонту доріг, співпраці з інвесторами.

На завершення побажав громаді впевненості та  витримки у втіленні планів та завдань.

Ви тут: Home Новини району Сходи громадян в селі Теолин