Традиційно, щороку, напередодні Дня виведення військ з Республіки Афганістан та вшанування воїнів-інтернаціоналістів керівництво району, ветерани-афганці, очолювані головою районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леонідом Прудиусом, 14 лютого, побували на могилах своїх побратимів, які загинули під час кровопролитної війни в Афганістані у 80-х роках - В. Корченюка з смт.Цибулів та Г. Кшемінського з с. Терлиці, поклали квіти до пам’ятників.

                На вшанування пам’яті загиблих голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук,  поклали квіти до меморіальних дощок пам’яті В. Корченюка та Г. Кшемінського, що встановлені на школах, де в далеких 70-х роках минулого століття навчалися герої.

Присутні керівники звернулись до воїнів-інтернаціоналістів подякувавши їм за виконаний обов’язок перед Батьківщиною. «Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих хто поклав за це своє життя, продовжує боротись за суверенітет та незалежність нашої держави в зоні АТО»,- сказав голова райдержадміністрації Олег Недогода.

 

Ви тут: Home Новини району На Монастирищині вшанували пам'ять воїнів-афганців