За такою темою 14 лютого 2018 року в читальній залі районної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників районну.

    Семінар відкрила директор бібліотеки Валентина Григораш і познайомила присутніх з програмою семінару та висвітлила питання «Сільська бібліотека та громада: проблеми та перспективи». Підсумки  роботи бібліотек району за 2017 рік підвела завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян та надала методичні поради в роботі сільських бібліотек в світі сучасних вимог.

З великим інтересом сільські бібліотекарі вислухали огляд літератури «Герої і подвиги», який провела завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш. Бібліограф Галина Тимошенко звернула увагу  бібліотекарів на довідково-бібліографічне обслуговування користувачів і провела презентацію книги Василя Шкляра «Троща». Бібліотекарі районної бібліотеки Лариса Мішечко та Наталя Грицай надали змістовні консультації по роботі з книжковим фондом,  списання застарілої літератури, переходом на Універсальну Десяткову Класифікацію. Бібліотекар дитячої районної бібліотеки Олена Матюшко  презентувала виставку «Кращі валентинки для кожної дитинки».

        Сільські бібліотекарі обмінялися досвідом з різних аспектів бібліотечної

роботи.

Ви тут: Home Новини району «Бібліотека та місцева громада: робота з позицій суспільних інтересів»