З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану, 15 лютого,  традиційно, відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олега Недогоди з воїнами-інтернаціоналістами.

      Також, в заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, районний військовий комісар Роман Савенко, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Леонід Прудиус, керівники установ, організацій району, перевізники, структурних підрозділів райдержадміністрації та представники засобів масової інформації району.


                Голова райдержадміністрації звернувся до присутніх із словами вітаннята висловив слова вдячності всім воїнам-інтернаціоналістам за їхній мужній подвиг, побажав їм здоров’я і всього найкращого.

В рамках зустрічі були розглянуті актуальні проблеми, які хвилюють «афганців». Про стан соціального забезпечення   цієї категорії людей інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Орендарчук. Він повідомив, що на обліку в управлінні перебуває 139  воїнів–інтернаціоналістів, інформував про забезпечення санаторно-курортними путівками.

Заступник головного лікаря району  Леся Крижанівська інформувала про медичне обслуговування, безкоштовне отримання лікарських засобів, дала роз’яснення щодо замовлення санаторно-курортних путівок.

Начальник  Монастирищенського  відділення головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Ірина Стасюк дала роз’яснення питань пенсійного забезпечення.

Директор  Монастирищенського районного центру зайнятості Володимир Левадський  дав роз’яснення щодо обліку безробітніх, виплат по безробіттю, в.о. начальника  Монастирищенського  управління   по експлуатації газового господарства Віталій  Сегеда про  пільги на газ, головний інженер РЕМу  Олександр Шумовський  - про пільги на електроенергію. Багато запитань та претензій було до представника  КП « Теплокомуненерго» Миколи Трухіна, який давав пояснення щодо вартості послуг з теплопостачання та обслуговування.

Ємоційним було обговорення питання про пільгові перевезення, на запитання присутніх відповідали, та давали роз’яснення заступник директора ПрАТ « Монастирищенське  АТП 17140» Олександр Тонюк,  підприємець – перевізник  Володимир Солод .

На ряд актуальних запитань присутні мали змогу відразу отримати компетентні відповіді.

            За результатами зустрічі керівникам установ та організацій району, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації дано відповідні доручення щодо негайного вивчення  та намітити щляхи вирішення найбільш проблемних питань.

При підведенні  підсумків  зустрічі Олег Федорович наголосив,  що влада завжди залишається відкритою як для спілкування, так і для вирішення проблем кожної людини.

 

Ви тут: Home Новини району Зустріч голови райдержадміністрації Олега Недогоди з воїнами-інтернаціоналістами