17 лютого 2018 року на базі Черкаської міської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки. Тема поточного сезону FIRST LEGO league – «Вода і людина».

      Серед учасників і команди «Жваві шарнірчики» та «ECOTEAM» опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №5». Це результат  кількамісячної напруженої роботи: створення проектів, дослідження теми сезону, створення рухомої моделі та роботів, програмування роботів для виконання місій сезону, створення постерів, творча робота над презентаціями командних робіт.


         Участь у відкритті фестивалю взяли почесні гості: голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступник начальника Оксана Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Гигор, голови районних державних адміністрацій, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, директор компанії «Інноваційні освітні рішення» Оксана Стоєцька.

         Перед початком змагань гості ознайомилися з підготовкою дітей до змагань та поспілкувалися з ними про їхні досягнення у вивченні робототехніки.
         У рамках  фестивалю команда «Жваві шарнірчики» змагалась у FIRSTLEGOJunior (міжнародна програма для дітей 6-10 років, що створена з метою надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатися до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструкторів LEGO) та здобула перемогу у номінації «Співпраця та дружність». Діти нагороджені медалями, грамотами, цінними подарунками. Найбільше позитивних вражень учасники команди отримали від спілкування з однолітками.
         Команда «EKOTEAM» змагалася у FIRST LEGO League (міжнародна програма в сфері науки та технології серед дітей віком 9-16 років). Слід відмітити напружену боротьбу у даній категорії, так як команди змагалися за можливість представляти Черкаську область на Всеукраїнському турнірі. За результатами проведення регіонального фестивалю з робототехніки було визначено переможців лише у чотирьох номінаціях. Команда « ECOTEAM» здобула перемогу у номінації «Суддівські відзнаки» та завоювала можливість взяти участь у Всеукраїнському фестивалі, який відбудеться 3 та 4 березня 2018 року у м. Києві.
         Вперше був представлений робот у змаганнях СУМО, якого сконструював Кунчій Ростислав. Під час змагань ним керував Бондар Вадим, і хлопці зі своїм роботом зайняли почесне друге місце.
         У номінації «FLL шукає таланти» наші учасники з тренерами представили флеш – моб «Здрастуй, LEGO»(соліст Корчменюк Вадим (10 – А кл.)

         Готували команди до змагань тренери Олена  Лугова, Тетяна Рябоконь («Жваві шарнірчики»), Анна  Семененко, Юлія Васелінга  ( « ECOTEAM»). Члени команд:Тимофій Мукоїд, Юля Лебеденко  (3 – Б кл.), Вікторія Возна (4 – А кл.), Оксана Ткачук  (4 – Б кл.), Артур Жовтобрюх (капітан команди), Богдан  Салій , Антон  Коханівський, Антон Кальченко, Роман Пачесюк (9 – А кл), Ростислав Кунчій (8 – А кл.), Артур Ковальчук,  Вадим Бондар, Дмитро Вовк, Артем Зух (7-Б кл.).

Вітаємо  юних робототехніків, тренерів, усіх, хто долучився до підготовки команди з черговою перемогою та побажати подальших успіхів у роботі і навчанні.

 

 

 

 

Ви тут: Home Новини району Серед кращих робототехніків Черкащини - і команда Монастирищенської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №5