Голова райдержадміністрації Олег Недогода провів засідання робочої групи  по розгляду проектів галузевих програм, які подаються на розгляд сесії районної ради.

  На засіданні розглянуто   внесення змін до  «Програми розвитку дошкільної освіти на період до 2022 року» , програми  „Шкільний автобус” на 2016- 2020 роки,  проект  «Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної  освіти  на період до 2017 року».

      Про зміни інформувала начальник відділу освіти Тетяна Ганжала. Вона відзначила, що в районі функціонує 31 заклад: 23-заклади дошкільної освіти, 8-дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, у розширенні закладів дошкільної освіти не має потреби. На сьогодні тут працюють 290 осіб, з них-124 педагоги,166 осіб технічного персоналу. Заклади мають свої сайти, педагоги використовують в роботі свої технології, працюють семінари –практикуми. Продовження строку дії програми сприятиме подальшому розвитку дошкільної освіти, зміцненню матеріально-технічної бази, задоволенню освітньо-культурних потреб дітей, удосконаленню системи перепідготовки та підвищення  кваліфікації педагогічних кадрів закладів дошкільної освіти.

      Обговорюючи проект програми  „Шкільний автобус” на 2016- 2020 року члени групи внесли корективи  та доповнення до заходів програми.

    Проект  «Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної  освіти  на період до 2017 року» передбачає удосконалення нормативно-правової бази;  модернізацію матеріально-технічної   та    методичної    бази загальноосвітніх  навчальних  закладів  з  природничо-математичних  предметів; перепідготовку, підвищення   кваліфікації   педагогічних   та науково-педагогічних працівників; підвищення якості природничо-математичної освіти; проведення моніторингу якості природничо-математичної освіти.

    Про проект «Програми підтримки діяльності Монастирищенського районного військового комісаріату на 2018-2019 роки» інформувала Вікторія Фесенко, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації. Метою Програми є безпосередня реалізація районними органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, військового комісаріату якісного виконання та забезпечення заходів призовів на військову службу (строкову, за контрактом, у військовому резерві, за мобілізацією)  на  території  району;матеріально-технічнезабезпечення районного військового комісаріату;підтримання стану  мобілізаційної готовності в районі  на належному рівні, необхідному для виконання завдань за призначенням;  створення належної матеріально-технічної бази роботи районного військового комісаріату, проведення ремонтних робіт у його приміщенні.

          Після обговорення проектів програм  було прийнято рішення подати  їх на розгляд колегії райдержадміністрації та сесії районної ради.

Ви тут: Home Новини району В райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи по розгляду проектів галузевих програм