Бізнес – це тема, яка останнім часом отримала особливе звучання. Людина, що прийняла рішення відкрити власну справу, перш за все прагне незалежності та самостійності в роботі, повніше розкрити свої професійні здібності і можливості та спробувати себе у новому.

      Саме з такими прагненнями  звернулася до Монастирищенського РЦЗ майбутня бізнес-жінка Наталія Ванцеровська. Наталія отримала вищу освіту у Східноєвропейському університеті економіки та розвитку за спеціальністю «Правознавство» та отримала кваліфікацію юриста.

      Довгий час вона  працювала головним бухгалтером у ТОВ «Фаворит АГ», «Седна-Агро». Мала досвід роботи на посаді інспектора з кадрів.

      Робота подобалася і приносила дохід, але «душа бажала творчості». І саме тому Наталія звернулася за пошуком роботи в центр зайнятості. Відвідувала семінари з підприємницької діяльності, але чи бути підприємцем довго вагалась. Все ж таки зважившись на рішучий крок, Наталія розпочала свою самостійну діяльність і нещодавно відкрила свою перукарню.

Завдяки сприянню служби зайнятості на сьогодні Наталія Антонівна молодий підприємець, який має наміри здійснити  усі свої задуми.

Ви тут: Home Новини району «Власна справа за сприяння служби зайнятості: мрії здійснюються»