Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

      Монастирищенським районним центром зайнятості  була організована і проведена презентація роботодавця – ФОП Мельник Людмили Миколаївни  (власниці кафе «Уют»).

В заході взяли участь 21 безробітний, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, ФОП Мельник Л.М., провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями  Рибчинецька В.П., провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями  Вівчар А.О.

У ході зустрічі Людмила Миколаївна розповіла присутнім, що після закінчення школи вона навчалась у Вінницькому м'ясо-молочному технікумі, де отримала спеціальність: «технолог м'ясо-молочної продукції».  

Життєві обставини склались так, що вона вимушена була звернутись за пошуком роботи до Монастирищенського РЦЗ. Отримавши одноразову допомогу по безробіттю, в 2001 році відкрила власну справу, про яку давно мріяла.

Під час проведення презентації  Людмила Миколаївна проінформувала про потребу у кухарях для своєї піцерії, режим роботи та її специфіку, рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників. Вона також зазначила, що для осіб, які бажають працювати, але не мають відповідного досвіду роботи, є можливість стажування та навчання безпосередньо на робочому місці.

В результаті заходу  2 особи зацікавились пропозицією роботодавця, тому їх запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування та можливістю пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

Ви тут: Home Новини району Презентовано кафе «Уют»