У 2015 році монастирищани передали бійцям в зону АТО два автомобілі (один з яких було придбано за кошти районного бюджету, другий  за кошти міської ради). Волонтерська група Монастирищини організувала ремонт  автомобілів, привели до належного технічного стану та передали  монастирищанину, військовослужбовцю Василю Бердію, який проходить службу у 72-ій окремій механізованій бригаді імені Чорних запорожців.

      Цей  підрозділ Збройних сил волонтери-монастирищани неодноразово відвідували, відвозили подарунки, гуманітарну допомогу бійцям  бригади від жителів району.

          Як розповів Вадим Коваль, автомобіль «Газель», який протягом року виконував бойові завдання в зоні АТО (Бутівка, Авдіївка), обслуговував артдивізіон, неодноразово виручав бійців, вийшов з ладу, а тому волонтери запропонували відремонтувати його, щоб він і надалі служив нашим воїнам. Майже три місяці автомобіль ремонтували волонтери Ігор Зеленко та Микола Кальченко. Вони придбали та встановили новий двигун (кошти виділили підприємець Василь Сніцар, міський голова Олександр Тищенко , частину з районного бюджету), повністю змінили  ходову частину, шини, рульову колонку, виконали  зварювальні роботи, переоформили технічну документацію на автомобіль.

         Відремонтовану «газельку» волонтери Вадим Коваль, Ігор Зеленко, Микола Кальченко, приватний підприємець Василь Сніцар та голова райдержадміністрації Олег Недогода передали Василю Бердію. Тепер  автомобіль знову допомагатиме  виконувати бойові завдання на сході України. Василь Бердій від імені бійців 72-ої бригади щиро подякував всім тим, хто долучився до цієї справи, вніс свою часточку у загальну перемогу над сепаратистами, яка неодмінно буде за нами.

         В планах волонтерів ремонт  ще одного  автомобіля 72-ої бригади. Приєднатися до цієї благородної справи, внести посильну допомогу   можуть усі небайдужі жителі району.

Ви тут: Home Новини району Відремонтований автомобіль повертається в зону АТО