Днями голова районної державної адміністрації Олег Недогода провів робочу зустріч із завідуючими дитячими садочками нашого міста «Усмішка», «Золота рибка» та «Колобок» за участі начальника відділу освіти Тетяни Ганжали.

    Під час зустрічі присутні обговорили ситуацію, яка склалася з фінансуванням видатків на утримання міських дошкільних закладів, адже при формуванні районного бюджету на 2018 рік кошти на утримання дитячих садків були передбачені лише на 3 місяці.

 

         У ході бесіди, яка проходила у невимушеній атмосфері, Олег Федорович поцікавився проблемними питаннями, які виникають у процесі роботи, температурним режимом, якістю харчування, кількістю дітей. Наголосив, що зменшення вартості перебування дитини в садочку  ні в якому разі не повинно відобразитися на повноцінному раціоні харчування, адже як би нам не було важко з відшуканням додаткового фінансового ресурсу, наші діти не повинні цього відчувати. Керівник району повідомив, що відповідно до розпорядження районної державної адміністрації за рахунок перерозподілу коштів між установами було знайдено фінансовий ресурс для повноцінного існування дитячих садків у квітні місяці.

         Наразі, усім гілкам влади, необхідно об’єднати зусилля для забезпечення безперебійного функціонування дошкільних закладів, адже безпека та здоров’я, комфортні умови для перебування  дітей та для роботи усього персоналу повинні бути одним із пріоритетних напрямків діяльності.

         За результатами зустрічі з метою вирішення піднятих питань були дані доручення відділу освіти та фінансовому управлінню райдержадміністрації.

Ви тут: Home Новини району Робоча зустріч голови райдержадміністрації