2 березня 2018 року розпочалося пленарне засідання двадцять першої сесії обласної ради сьомого скликання.Вів його голова обласної ради Олександр Вельбівець. 

      У роботі сесії  взяв участь голова райдержадміністрації Олег Недогода.

      Депутати вшанували хвилиною мовчання загиблих у зоні АТО. Депутати розглянули звернення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Генерального прокурора України Луценка Ю.В. та в. о. голови Держгеокадастру Колотіліна О.К. 

           Суть його зводилася до того, щоб прискорити внесення змін до Земельного кодексу України в частині повернення повноважень органів місцевого самоврядування розпоряджатися землями державної власності за межами населених пунктів; провести комплексну перевірку діяльності керівництва Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області; скасувати розпорядчі документи з надання земельних ділянок щодо яких допущено порушення чинного законодавства України, а також звільнити з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольгу Залогу та вжити заходи щодо притягнення інших винних осіб до відповідальності тощо. 

               Проект рішення, яким ухвалено звернення, підтримали 53 депутати. Потім окремим блоком розглядалося  питання управління майном.
Після дискусії підтримано рішення про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області, що перебувають у сфері управління обласної ради, на 2018-2019 роки.
Депутати також ухвалили рішення про Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2018 рік та програму зайнятості населення Черкаської області на 2018-2020 роки.Результативними були голосування за внесення змін до низки обласних програм та рішень обласної ради.
         Депутати ухвалили зміни до рішення обласної ради від 22.12.2017 № 19-22/VII «Про обласний бюджет на 2018 рік»; у додаток до рішення обласної ради від 25.06.2015 № 41-1/VІ «Про перспективний план формування територій громад Черкаської області» та надали погодження Чорнобаївському КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства» у користування ділянок надр з метою геологічного вивчення, розробки питних підземних вод Чорнобаївського родовища.
На жаль, потім окремі депутати покинули сесійну залу і через відсутність кворуму в роботі пленарного засідання оголошено перерву. Відновиться робота сесії обласної ради у вівторок, 6 березня 2018 року.

Ви тут: Home Новини району Сесія обласної ради