В дні перемог і в дні поразок,

В щасливі дні і в дні сумні

Іду з дитинства до Тараса,

Несу думки свої земні.

Коли в душі моїй тривога,

Коли в душі пекельний щем,

Іду до нього до живого,

У всесвіт віршів і поем.

 Ю.Рибчинський

І знову вічна Шевченкова весна прийшла на нашу землю. Святкуємо всі день народження Пророка. На повний голос говоримо про мудре й живе слово його, твердимо про здійснення Тарасових мрій і сподівань. Шевченко, як людина Божа, з Божим талантом слова і пензля дарував своє життя усім стражденним, але не зломленим. Як людина земна Тарас Шевченко страждав і радів, любив і ненавидів, мав друзів, але й знав, що таке гіркота і розпач самотності…

Тарас Шевченко. Це ім’я стало символом нашого народу. Його портрет – у кожній хаті. Його «Кобзар» лежить на столі поряд з хлібом, а його пісні вишиті на рушниках.

У Шевченківські дні в дитячій бібліотеці була влаштована книжкова виставка: «Тарас Шевченко – геній пензля та пера» і проведена для наших читачів-дітей мистецька мандрівка: «Повні сил і живої снаги ми вшановуємо пам’ять Шевченка». Бібліотекарі знайомили юних користувачів з життєвим та творчим шляхом нашого знаменитого земляка, бо саме Черкаська земля подарувала світу Тараса Шевченка. Шевченко був посланий Богом на нашу землю, як Титан ідеї соборності України. Тому й ідемо до нього, щоб набратися наснаги до життя, віри в яснішу долю свою. І в такий час подумки говоримо Тарасу: «Ми чуємо тебе, Батьку, і через століття. Ти є сучасником кожного і нашого покоління».

Ви тут: Home Новини району Повні сил і живої снаги ми вшановуємо пам’ять Шевченка