Як і щороку Монастирищенський районнийцентр зайнятості розпочав проведення виїзних профорієнтаційних акцій з використанням Мобільного центру профорієнтаціїдля учнів загальноосвітніх шкіл Монастирищенського району, мета яких - спрямування нанадання їм допомоги в усвідомленому професійному виборі. 

      Днями були проведені виїзні акції та у школах сіл Цибулів, Княжики та Шарнопіль, на яких були присутні 97 учнів. На профорієнтаційних заходах йшлося про те,  наскільки важливо зорієнтуватися у виборі головної справи свого життя.

      Старшокласники дізналися, як правильно обрати професію, які професії користуються попитом на ринку праці, в яких навчальних закладах можна їх здобути тощо. 

      Варто додати, що проведення зазначеної профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді з використанням Мобільного центру профорієнтації, який обладнаний усім необхідним, є ефективним, адже це дає можливість забезпечити надання комплексу профорієнтаційних послуг поза межами центру зайнятості, зокрема безпосередньо на шкільному подвір’ї та охопити ними якомога більше дітей.

Ви тут: Home Новини району Профорієнтація учнів