Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь в обласній селекторній нараді з питань призову  громадян на строкову військову службу, яка пройшла під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва.

      Слід зазначити, що весняний призов на строкову військову службу проводитиметься у квітні-травні 2018 року відповідно до Указу Президента України №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».


               У ході селекторної наради розглянули проблемні питання, які виникають при проведенні призову та визначали шляхи поліпшення даної роботи. Монастирищенським районним військовим комісаріатом проведено ряд підготовчих заходів пов’язаних з призовом на строкову військову службу юнаків 1991-2000  років народження: відповідно до розпорядження Монастирищенської районної державної адміністрації від 19,02.2018 № 20 « Про черговий призов громадян призовного віку на строкову службу в квітні - травні та жовтні - листопаді 2018 році затверджено склад районної призовної комісії, склад медичної комісії,план заходів з підготовки і проведення призову,затверджено графік виділення автотранспорту для забезпечення доставки призовників на обласний пункт м. Черкаси". 
Проведено засідання призовної комісії, інструктивно-методичні заняття з членами комісії.Видано наказ Монастирищенського районного військового комісара №20 від 20.02.2018 року « Про призов громадян на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року». Проводиться роз'яснення умов прийому на військову службу за призовом. Підготовлено розпорядження « Про оповіщення громадян 1991-2000 років народження, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року». Утворено комісію по оповіщенню призовників на території району за участі представників Монастирищенського районного військового комісаріату, представників Монастирищенської районної державної адміністрації, представників міської, селищної та сільських рад щодо оповіщення призовників та затверджено склад комісії.

В ході наради було наголошено на  необхідності  безумовного виконання законодавства та завдань Президента України під час проведення призову на строкову військову службу в 2018 році.

Ви тут: Home Новини району Обговорили питання проведення весняного призову