Щороку, традиційно, Державний  навчальний заклад «Монастирищенський професійний ліцей» відкриває двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та робітничу професію, яку кожен зможе тут отримати.

      Тож, 12 квітня 2018 року в професійному ліцеї м. Монастирище відбулось свято «Моя майбутня професія».  Для учнів були підготовлені інформаційні стенди, на яких вони мали змогу знайти відповіді на питання, що виникають стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

                 В цьому році День відкритих дверей у ліцеї проходив у формі інформаційної зустрічі, метою якої було розкрити переваги усіх спеціальностей, за якими відбувається навчання, їх актуальність та затребуваність на ринку праці. Зокрема, майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з провідними фахівцями, які представляли кожне відділення ліцею, адже до освітнього процесу в навчальному закладі залучені викладачі, які мають великий педагогічний, виробничий, науковий та практичний досвід.

До  уваги гостей була представлена виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі.

         Яскраві моделі одягу, вишиванки, шедеври електрозварювальних робіт, сучасні декоративні вироби тощо, – все це справа рук учнів ліцею, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

Майбутнім абітурієнтам та гостям свята була представлена демонстрація майстер-класів у майстернях, де школярі із задоволенням виявили бажання виконати певні види робіт.

Продовженням заходів до Дня відкритих дверей був святковий концерт, підготовлений студентами ліцею.

Участь у святковому заході взяли керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко, голова районної ради Микола Орендарчук, секретар міської ради Тетяна Остапенко. 

 

Ви тут: Home Новини району «Моя майбутня професія» - День відкритих дверей в професійному ліцеї