Сьогодні, 14 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Кращих фахівців галузі охорони здоров’я району привітали голова  райдержадміністрації  Олег Недогода, народний депутат України Антон Яценко, міський голова Олександр Тищенко, керівник секретаріату  районної ради Наталія Шамрай.

       Вітаючи медичних працівників з професійним святом, Олег Федорович у своїй промові підкреслив, що в медицину приходять працювати за покликом серця, оскільки для того, щоб допомагати людям потрібні не тільки глибокі знання та професійні навички, але й душевна щедрість та чуйність.

Очільник району висловив вдячність за відданість професії, побажав медичним працівникам здоров’я, наснаги, нових звершень і душевного комфорту, щоб вони і надалі виконували своє високе призначення.

За значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров'я району, багаторічну послідовну, наполегливу працю, організацію і надання якісної медичної допомоги населенню, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника-грамотами райдержадміністрації та райрадибули нагороджені кращі працівники галузі.

Музичні привітання для винуватців свята прозвучали від працівників культури та аматорів сцени.

Ви тут: Home Новини району Медичних працівників Монастирищини привітали із професійним святом