У першу суботу липня кооперативи всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день кооперативів. Цей день відзначають недарма, адже кооперативи успішно долають історичні бар’єри на шляху розвитку і є унікальними в тому, як вони об’єднують людей  ресурси і капітал. На Черкащині створено найбільше сільськогосподарських кооперативів, які успішно працюють і розвиваються. В Монастирищенському районі налічується 11 сільськогосподарських кооперативів.

      Так, 10 липня в смт Цибулів Монастирищенського району відбудеться урочисте відкриття майданчика для відгодівлі бичків сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Бики Черкащини». Придбання обладнання для цього кооперативу фінансувало Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку», за сприяння Асоціації тваринників України. Це унікальний проект для підтримки вирощування ВРХ у сільських регіонах. 

Ви тут: Home Новини району Відкриття майданчика для відгодівлі бичків сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Бики Черкащини».