Сьогодні, 09 липня, голова районної державної адміністрації Олег Недогода провів виїзний прийом громадян у Цибулівській селищній  раді.

      Під час поїздки Олег Федорович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади.

У ході прийому громадян місцева жителька звернулася з проблемними питанням переоформлення земельної ділянки  та  призначенні їй житлової субсидії.

         Також під час особистого прийому були порушені питання щодо наповнення селищного бюджету, завершення проведення водопостачання,  проведення ямкового ремонту дорігутримання ставка тощо.

В ході візиту голова райдержадміністрації відвідав дитячі дошкільні навчальні заклади «Теремок» та «Берізка». Олег Федорович оглянув приміщення, у яких займаються діти, ігрові майданчики, харчоблоки, пральну кімнату, цікавився підготовкою до опалювального сезону та харчуванням дітей.  Голова району підкреслив важливість створення комфортних умов під час перебування дітей в дошкільних закладах, забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Оглянувши дошкільні навчальні заклади, голова райдержадміністрації особисто переконався, що в садочках забезпечено належні умови для виховання та розвитку дошкільнят.

Гарне враження залишилось від відвідування селищного Будинку культури, у якому створено всі умови для  творчих заходів.

За підсумками прийому на кожні питання  громадян були надані вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення та опрацювання, взято на контроль та передано на розгляд   керівникам відповідних служб.

 

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян у смт.Цибулів