07.08.2019 під головуванням заступника голови райдержадміністрації,  Руслана Терещука відбулось  перше засідання  комісії з підготовки  пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету  районному бюджету  на   проектні, будівельно-ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання  наближених до сімейних, та забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа при райдержадміністрації. 

Слід зазначити, що за кошти  Субвенції, які призначені для реалізації прав дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на гідні умови самостійного життя,  протягом двох попередніх років в м. Монастирище  вже були придбані 2 квартири для  дітей означеної категорії.    

На сьогодні на квартирних обліках органів місцевого самоврядування району перебуває 22 дитини, та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На засіданні  комісії опрацьовані списки дітей   та  сформовані пропозиції до обласної комісії  з прийняття рішень щодо  розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році. 

Ви тут: Home Новини району Засідання комісії з підготовки пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету районному бюджету