6 серпня відбулося засідання  комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови  райдержадміністрації Руслан Терещук. На порядку денному стояло питання  про ситуацію щодо замінування  райлікарні. Головний лікар  району  Наталія Мороз доповіла, що після дзвінка про замінування, черговий диспетчер швидкої  Іванна Степанова повідомила керівництво швидкої і згідно порядком оповіщення  поліцію, МНС, райдержадміністрацію, керівництво ЦРЛ.

      Евакуація пацієнтів проводилася медичним  персоналом, службами, адже на  місце події вже прибули рятувальники, поліція, заступник голови РДА Руслан Терещук, головний лікар, завідувачі відділень. Керував операцією з евакуації керівник Монастирищенського відділення поліції Максим Поліщук.

      Всі діяли чітко і злагоджено. Вже за 50 хвилин  всі пацієнти, їх рідні, медичний та технічний персонал покинули стіни лікарні.

      Було прийнято спільне рішення перевезти нерухомих хворих до інфекційного відділення «старої бази». Допомагали  2 автомобілі швидкої допомоги з Умані. Також  із  Умані прибув  кінолог кінологічного Центру ГУ Національної поліції в Черкаській області – молодший інспектор Калюженко Андрій, який за менш, як півгодини обстежив з собакою приміщення відділень, підвали, територію навколо лікарні… Вибухівки не знайшли. Керівник Монастирищенського відділення поліції Максим Поліщук дав команду повертати пацієнтів  у приміщення.

      Члени комісії прийняли рішення  службам цивільного захисту,керівникам підприємств, установ, організацій проаналізувати дії служб по запобіганню надзвичайній ситуації, яка могла виникнути на території райлікарні, поновити плани оповіщення, евакуації та  взаємодії з службами цивільного захисту.

      Головному лікарю, начальнику відділу освіти  вказали на необхідність організувати проведення навчань з питань цивільного захисту серед працівників в закладах охорони здоров’я та освіти.

      Питання оповіщення та доведення повідомлень, відповідно до схеми організації оповіщення, управління та зв’язку в разі загрози, або виникнення надзвичайних ситуацій, на постійному  контролі у відповідних служб.

Ви тут: Home Новини району Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій