У селі Халаїдове відзначили День села. Уже доброю традицією для місцевої громади стало відродження традицій та вшанування історії родоводу рідного краю. День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини.

З самого ранку линули мелодії над селом.

До заходу приєдналися гості –заступники голів райдержадміністрації та районної ради Руслан Терещук та Майя Фариба, які привітали жителів села із святом.

Виступаючі бажали  всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, щоб кожен наступний день був зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких

Почесні грамоти, подяки, дарунки вручали жителям, працівникам сільськогосподарського підприємства, сільський голова Іван Омельченко, керівник сільгосппідприємства Михайло Возний.

Самодіяльні артисти продовжили свято.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вона виявила під час святкування Дня села.

Ви тут: Home Новини району В Халаїдове святкували День села