Сьогодні, 09 вересня, в Халаїдівській загальноосвітній школі відбулась урочиста церемонія вручення шкільного автобуса, який буде  возити учнів із с.Дібрівка та с.Халаїдове  до школи міста Монастирище.

      Приємно зазначити, що відтепер школярі, які прагнуть до знань, до пізнання світу, до розкриття свого творчого та інтелектуального потенціалу, будуть доїжджати  до школи в безпечних та комфортних умовах.

Автобус був придбаний за кошти Держбюджету, за сприяння народного депутата України Антона Яценка, у співфінансуванні з місцевими бюджетами (співвідношення 50% на 50%).

В урочистих заходах узяли участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, голова районної ради Микола Орендарчук, депутат обласної ради  Леся Онищак, школярі та вчителі.

У своїх виступах  Руслан Терещук та Микола Орендарчук зазначили, що спільними зусиллями в районі вирішується питання придбання шкільних автобусів, що дасть можливість підвозити дітей до загальноосвітніх навчальних закладів та створювати умови для здобуття якісної освіти.     

Керівники району побажали діткам успіхів у навчанні та відмітили, що найприємнішим подарунком для районної влади будуть їхні здобутки та відзнаки.

Ви тут: Home Новини району Новенький шкільний автобус урочисто передали у користування Халаїдівській школі