З ініціативи голови Монастирищенської міської організації ветеранів війни та праці Василя Мамалиги для членів ветеранського активу та учасників народного самодіяльного хору ветеранів праці «Надвечір’я» була організована безкоштовна екскурсійна поїздка в уманський дендропарк «Софіївка» та недавно створений і відкритий  фентезі-парк «Нова Софіївка».

           Звичайно, «Софіївка» Потоцького, як завше, дарує море позитиву. Нею можна бродити упродовж цілого дня і, не втомлюючись, милуватися і дивуватися. Кожного разу заново відкриваєш для себе це дивовижне творіння людської фантазії  і праці.

        Незабутнє враження справляє і «Нова Софіївка», створена буквально за півтора роки на місці колишніх занедбаних місць понад зарослою чагарями річечкою Камянкою. Як ми довідалися, це єдиний у Східній Європі фентезі-парк, в якому  дивовижно поєднанийсвіт української культури і міфології  зі  світом древнього Сходу.   Вразило буквально все: стилізована вхідна група з ілюстраціями періодів розвитку «Софіївки», оглядовий майданчик, водоспад «Дракони», традиційна Українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології, японський сад з озером, альтанками, садом каменів, скульптурами самураїв та ніндзя, символічні японські панно, викладені різнокольоровою мозаїкою;  регулярний,  пейзажний  та казковий сади; сад фонтанів;

багатофункціональний дитячий майданчик; мостові переходи через р. Кам’янка; оригінальні композиції та форми з топіарних рослин. Після відвідин цього  рукотворного дива кожен захоче ще не раз побувати тут, порекомендує побувати в такому чудовому куточку нашого краю  друзям, рідним, знайомим.

       За надання  транспортних послуг екскурсанти щиро вдячні приватному підприємцю  В.В.Солоду. 

Ви тут: Home Новини району «Нова Софіївка» вражає кожного