Про призов громадян на строкову

військову службу

в жовтні – грудні 2019 року

На підставі ст.15 Закону України «Про військовий  обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 30.01.2019 № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців  строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році, «Директиви начальника Генерального штабу  - Головнокомандувача Збройних Сил України від 03.01.2019 року № Д-2 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2019 році» з 01 жовтня по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу

З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу, наказую:

1. Усім громадянам 1999 року народження, яким у період чергового призову виповниться 20 років, а також громадянам, які народилися в 1992-2001 роках і втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, прибути на призовну дільницю Монастирищенського району для призову на строкову військову службу за адресую: м. Монастирище вул. Гагаріна, 51 у час та документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, прибути в Монастирищенський районний військовий комісаріат "14" жовтня 2019 року. При собі мати документи, які засвідчують особу.

2. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Монастирищенського району, негайно повернутися до місць постійного проживання і з'явитися у районний військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

6. Наказ довести до осіб, які залучаються до проведення призову та опублікувати в засобах масової інформації.

Військовий комісар

Монастирищенського районного

військового комісаріату

майор                                                                Є. ЛОЗОВИЙ

 

Ви тут: Home Новини району Н А К А З військового комісара Монастирищенського районного військового комісаріату