В рамках ініціативи «Східне партнерство» Програма «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс грантів, спрямованих на проектимісцевого та регіонального розвитку.

Проект GIZ Федерального міністерства економічногоспівробітництва та розвитку Німеччини , якийфінансується за рахунок Регіонального фонду Східного партнерства GIZ та реалізується вУкраїні за програмою U-LEAD з Європою, оголошує відбір проектних заявок.

Мета

Гранти, за цією програмою спрямовуються на підтримку проектів, що мають відношення до статті 446, глави 27 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і таким чином мають сприяти: «Реалізації регіональних політик, зокрема багаторівневого управління та партнерства, з особливим наголосом на розвитку відсталих територій та на територіальному співробітництві, при цьому створюючи канали зв’язку та активізуючи обмін інформацією між національними, регіональними та місцевими органами влади, соціально-економічними утвореннями та представниками громадянського суспільства».

читати далі

      Рішенням Монастирищенської районної ради від 24.03.2016 №5-6/VIІ затверджено Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району на 2016-2018 роки.

         Одним із важливих питань є розв’язання проблем енергозабезпечення та енерговикористання, від ефективності яких значною мірою залежить рівень економічного і соціального розвитку суспільства, а в умовах енергетичної кризи і постійного зростання вартості енергоносіїв їх економія стала нагальною потребою. В районі здійснюється виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району та енергозберігаючих заходів з підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів

читати далі

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес- події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р. Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

читати далі

Вы здесь: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство