Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство

У рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 27 листопада 2018 року об 11.00 год. в сесійній залі Уманської районної радиза адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а, заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Уманського, Маньківського, Жашківського, Монастирищенського, Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (підстава для перевірок, права і обов’язки інспекторів та роботодавців, відповідальність за порушення законодавства), а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

·         Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“;

·         Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу                             при Черкаській торгово-промисловій палаті;

·         фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

 

Детальнішу інформацію про захід можна отримати в Департаменті регіонального розвитку обласної державної адміністрації  за тел.: (0472) 37 70 02.

         Фонд „Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу“ (м. Лубни, Полтавська обл.) в рамках проекту „Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки“ оголошує ІІ етап конкурсу на розробку у 2019 році Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) серед малих та середніх громад України (з чисельністю населення не більше 100 тис. осіб). Надсилаємо Вам інформацію щодо проведення даного конкурсу (додається), в якій, зокрема, зазначені вимоги до учасників конкурсу, умови участі, а також додані аплікаційна форма для заповнення та опитувальник сучасного стану громади. Просимо надіслати дану інформацію міським, селищним та сільським радам, а також іншим зацікавленим сторонам. Звертаємо увагу, що кінцевий термін подачі заявок для участі у конкурсі – 16:00 15 вересня 2018 року.

Стандарти залучення та супроводу інвесторів

В рамках ініціативи «Східне партнерство» Програма «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс грантів, спрямованих на проектимісцевого та регіонального розвитку.

Проект GIZ Федерального міністерства економічногоспівробітництва та розвитку Німеччини , якийфінансується за рахунок Регіонального фонду Східного партнерства GIZ та реалізується вУкраїні за програмою U-LEAD з Європою, оголошує відбір проектних заявок.

Мета

Гранти, за цією програмою спрямовуються на підтримку проектів, що мають відношення до статті 446, глави 27 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і таким чином мають сприяти: «Реалізації регіональних політик, зокрема багаторівневого управління та партнерства, з особливим наголосом на розвитку відсталих територій та на територіальному співробітництві, при цьому створюючи канали зв’язку та активізуючи обмін інформацією між національними, регіональними та місцевими органами влади, соціально-економічними утвореннями та представниками громадянського суспільства».

читати далі

      Рішенням Монастирищенської районної ради від 24.03.2016 №5-6/VIІ затверджено Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району на 2016-2018 роки.

         Одним із важливих питань є розв’язання проблем енергозабезпечення та енерговикористання, від ефективності яких значною мірою залежить рівень економічного і соціального розвитку суспільства, а в умовах енергетичної кризи і постійного зростання вартості енергоносіїв їх економія стала нагальною потребою. В районі здійснюється виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Монастирищенського району та енергозберігаючих заходів з підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів

читати далі

Ви тут: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство