Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство

       Інформуємо, що на офіційному сайті Мінекономрозвитку у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» (http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=488fec2c-13f8-4920-88df-acdc90117c75&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiV UkrainiU2019-Rotsi) та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році»(http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ebf55048-d8c6-4564-8720-3bc54e8326e2&title=PerelikVistavokIYarmarkivZaKordonomU2019-Rotsi )

Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2019), спрямовані на поліпшення базових потреб будних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекти від проекту.

Важливе зауваження:

Розглядаються і обробляються лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки з планом фінансування.

Хто може подавати заявку?

Організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект, можуть до закінчення строку подання заявок (22.02.2019) подавати їх до Посольства. Для цього необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки, який має бути заповнений повністю.

читати далі

    Інформуємо, що у період з 29 до 31 січня 2019 року на території НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул.. Велика Васильківська, 55) відбудеться Укспо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

     Протягом вказаного заходу заплановано проведення двох конгресів, шести тематичних конференцій, презентації виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій/семінарів/майстер-класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформації міст. У Експо-конгресі «Бізнес для Розумних Міст» візьмуть участь представники Уряду України, відомі в усьому світі спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

     Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті: www.businessforsmartcities.com.

У рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 27 листопада 2018 року об 11.00 год. в сесійній залі Уманської районної радиза адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а, заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Уманського, Маньківського, Жашківського, Монастирищенського, Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (підстава для перевірок, права і обов’язки інспекторів та роботодавців, відповідальність за порушення законодавства), а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

·         Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“;

·         Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу                             при Черкаській торгово-промисловій палаті;

·         фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

 

Детальнішу інформацію про захід можна отримати в Департаменті регіонального розвитку обласної державної адміністрації  за тел.: (0472) 37 70 02.

         Фонд „Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу“ (м. Лубни, Полтавська обл.) в рамках проекту „Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки“ оголошує ІІ етап конкурсу на розробку у 2019 році Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) серед малих та середніх громад України (з чисельністю населення не більше 100 тис. осіб). Надсилаємо Вам інформацію щодо проведення даного конкурсу (додається), в якій, зокрема, зазначені вимоги до учасників конкурсу, умови участі, а також додані аплікаційна форма для заповнення та опитувальник сучасного стану громади. Просимо надіслати дану інформацію міським, селищним та сільським радам, а також іншим зацікавленим сторонам. Звертаємо увагу, що кінцевий термін подачі заявок для участі у конкурсі – 16:00 15 вересня 2018 року.

Ви тут: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство