Повідомляємо про те, що за інформацією від Посольтва Китайської Народної Республіки в Україні у період з 5 по 10 листопада 2018 року в м.Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка «China International Import Expo 2018». Вказаний захід був офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі «Одного поясу – одного шляху» в травні цього року.

        Міжнародна виставка «ChinaInternationalImportExpo 2018» є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.

        До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг.

         Зацікавленим підприємствам району необхідно повідомити відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства про своє бажання взяти участь у вказаному заході за тел.. 2-13-33 ба на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   в строк до 19.12.2017 року.