Статті

      Нагадаємо, що  Петро Кізім народився в селі Олександрівка Маловиськівського району Кіровоградської області в багатодітній українській сім’ї, в якій нараховувалось 6 дітей. Батьки померли і він переїхав на постійне місце проживання у сім’ю тітки в смт Цибулів.

      Після закінчення школи юнак працював на Цибулівському цукровому заводі слюсарем, а у 2011 році був призваний на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Військову службу проходив у Білій Церкві. Одружений. Має сина Андрія.

      Коли постала потреба захищати свою країну, у Петра не виникло й найменшого сумніву, аби стати на захист суверенітету, незалежності та цілісності України.

 

14 березня 2014 року він був мобілізований у 72-гу окрему механізовану бригаду. Майже впродовж року воїн брав участь в антитерористичній операції в районі м.Щастя. Під час виконання чергового бойового завдання 03 березня автомобіль, в якому з бойовими побратимами перебував Петро підірвався на фугасній міні. Від осколкових поранень воїн загинув на місці.

Під час трудової діяльності та проходження військової служби, бойових операцій в зоні АТО Петро зарекомендував себе дисциплінованим, порядним, доброзичливим, безкорисливим, він завжди міг підтримати товаришів у скрутну хвилину добрим словом, за потреби був готовий будь-кому прийти на допомогу. 

Герої не вмирають, вони завжди житимуть серед нас. Світла пам’ять про земляка Петра Кізіма залишиться в наших серцях і буде вічною! Слава Україні! Героям слава!

Указом Президента України №282/2015від 03.05.2015 Петро Кізім нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня, посмертно.

03 березня в смт.Цибулів у заходах із вшанування пам’яті  воїна-захисника взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, селищний голова Юрій Калашник, голова с.Івахни Лідія Середюк, рідні,  громадськість селища, друзі. 

              Хвилиною мовчання вони вшанували пам’ять загиблого, поклали квіти до могили героя.

 

 

Ви тут: Home