Для учасників АТО та членів їх сімей

      З 23 травня по 23 червня 2016 року в лікувально-профілактичних установах області буде проведено місячник «Дні здоров'я» для учасників АТО та демобілізованих учасників АТО із залученням фахівців різного профілю, проведенням необхідних лабораторних, рентгенологічних та інструментальних методів обстеження. Проведення цієї акції заплановано в рамках  плану заходів обласної державної адміністрації з проведення місячника «Дні здоров'я»  для учасників антитерористичної операції в Черкаській області.

За результатами медичних профілактичних оглядів планується організація оздоровлення учасників АТО, включаючи медичну, фізичну та психологічну реабілітацію, направлення на санаторно- курортне лікування.

читати далі

ЯКІ ПРАВОВІ ПІДСТАВИ?

Житлове приміщення надається громадянам у межах 13,65 кв.м житлової площі на одну особу, але не менше рівня середньої забезпеченості громадян житловою площею в даному населеному пункті (9 кв.м на одну особу). При цьому враховується жила площа у житловому будинку (квартирі), що перебуває у приватній власності громадян, якщо ними не використані житлові чеки.

ДЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВЗЯТТЯ НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК?

Квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, здійснюється:

$1·         у виконавчому комітеті районної, міської, селищної, сільської Ради народних депутатів;

$1·         на підприємствах, в установах, організаціях, що мають житловий фонд і ведуть житлове будівництво.

читати далі

Інформаційний порадник

Attachments:
Download this file (Порадник.pdf)Порадник.pdf[ ]
Ви тут: Home Для учасників АТО та членів їх сімей